Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Giannis Immortality 2
NIKE Giannis Immortality 2
NIKE Giannis Immortality 2
NIKE Giannis Immortality 2
NIKE Giannis Immortality 2
NIKE Giannis Immortality 2
NIKE Giannis Immortality 2
NIKE Giannis Immortality 2
Машки патики за кошарка
Код на производ:
(DM0825-800)
NIKE

NIKE Giannis Immortality 2

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Giannis Immortality 2 се машки патики за кошарка кои ви помагаат да го дадете најдоброто од себе на теренот. Сите љубители на NBA кошарката и Адетокумба, грчкиот велемајстор на играта под обрачите, со потекло од Нигерија, ќе се гордеат да ги носат овие патики. Дизајнираната мрежа во горниот дел е издржлива, но лесна и обезбедува одлична вентилација, која им овозможува на вашите стапала да останат суви и свежи дури и при најинтензивните делови од играта. Внатрешниот ремен е обвиткан преку средниот дел на стапалото за да ви помогне да останете стабилни кога се движите од едната на другата страна. Обликот на ѓонот е дизајниран за оптимално амортизирање. Презимето на Џенис се наоѓа однадвор, како и хиероглифите кои го слават неговото нигериско наследство. Мапите на Лагос и Атина потсетуваат дека Адетокумба секогаш останува верен на своите корени. Издржливиот гумен ѓон, покрај одличното прилепување на површина, обезбедува долготрајност на овие Nike патики. Спецификација: Машки патики за кошарка Проектирана мрежа во горниот дел Внатрешен ремен Max Air единица Гумен ѓон.
Подетално

Nike Giannis Immortality 2 се машки патики за кошарка кои ви помагаат да го дадете најдоброто од себе на теренот. Сите љубители на NBA кошарката и Адетокумба, грчкиот велемајстор на играта под обрачите, со потекло од Нигерија, ќе се гордеат да ги носат овие патики. Дизајнираната мрежа во горниот дел е издржлива, но лесна и обезбедува одлична вентилација, која им овозможува на вашите стапала да останат суви и свежи дури и при најинтензивните делови од играта. Внатрешниот ремен е обвиткан преку средниот дел на стапалото за да ви помогне да останете стабилни кога се движите од едната на другата страна. Обликот на ѓонот е дизајниран за оптимално амортизирање. Презимето на Џенис се наоѓа однадвор, како и хиероглифите кои го слават неговото нигериско наследство. Мапите на Лагос и Атина потсетуваат дека Адетокумба секогаш останува верен на своите корени. Издржливиот гумен ѓон, покрај одличното прилепување на површина, обезбедува долготрајност на овие Nike патики.
Спецификација:

 • Машки патики за кошарка
 • Проектирана мрежа во горниот дел
 • Внатрешен ремен
 • Max Air единица
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош