Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Court Platform
adidas Court Platform
adidas Court Platform
adidas Court Platform
adidas Court Platform
adidas Court Platform
adidas Court Platform
adidas Court Platform
adidas Court Platform
adidas Court Platform
Код на производ:
(GV8996)
adidas

adidas Court Platform

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.710 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Court Platform се ненаметливи, елегантни женски патики направени од делумно рециклирани материјали. Овие adidas патики имаат елегантен синтетички горен дел и препознатливи adidas три пруги со суптилен сјај. Ѓонот на платформата им дава модерен и урбан изглед. Искомбинирајте ги со што ќе посакате, од тренерки до полудолг фустан кој ја истакнува вашата силуета. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% рециклирана содржина. Ова е само едно од нашите решенија за намалување на пластичниот отпад. Спецификација: Женски патики – lifestyle Плиток профил Со врвки Синтетичко горниште Текстилна постава Гумен ѓон.
Подетално

adidas Court Platform се ненаметливи, елегантни женски патики направени од делумно рециклирани материјали. Овие adidas патики имаат елегантен синтетички горен дел и препознатливи adidas три пруги со суптилен сјај. Ѓонот на платформата им дава модерен и урбан изглед. Искомбинирајте ги со што ќе посакате, од тренерки до полудолг фустан кој ја истакнува вашата силуета. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% рециклирана содржина. Ова е само едно од нашите решенија за намалување на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Плиток профил
 • Со врвки
 • Синтетичко горниште
 • Текстилна постава
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Скејтинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3 35 1/2 21.5
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12- 48 29.7
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GY8584
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  2.710 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.388 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GZ2702
  2.710 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.388 ДЕН
  Помош