Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Responese Super 3.0
adidas Responese Super 3.0
adidas Responese Super 3.0
adidas Responese Super 3.0
adidas Responese Super 3.0
adidas Responese Super 3.0
adidas Responese Super 3.0
adidas Responese Super 3.0
adidas Responese Super 3.0
adidas Responese Super 3.0
Женски патики за трчање
Код на производ:
(GW6694)
adidas

adidas Responese Super 3.0

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
5.688 ДЕН
Моментална цена
5.688 ДЕН
Цена со попуст
4.550 ДЕН
Заштеда: 1.138 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Преминете ја целта на вашата прва трка во adidas RESPONSE SUPER 3.0 женските патики за трчање. Комбинацијата на Bounce амортизирање во петицата и Bounce + forefoot за враќање на енергија создава удобност која трае цел ден. Лесниот горен дел кој е прозрачен обезбедува леснотија и свежина, додека издржливиот гумен ѓон го подобрува држењето. И додека обликуваниот дел во пределот на петицата обезбедува идеално вклопување, мекото газиште го покрива секој чекор. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% рециклиран материјал. Спецификација: Плиток профил Врвки Мрежест горен дел Текстилна внатрешност Bounce среден ѓон Adibouncy EVA газиште.
Подетално

Преминете ја целта на вашата прва трка во adidas RESPONSE SUPER 3.0 женските патики за трчање. Комбинацијата на Bounce амортизирање во петицата и Bounce + forefoot за враќање на енергија создава удобност која трае цел ден. Лесниот горен дел кој е прозрачен обезбедува леснотија и свежина, додека издржливиот гумен ѓон го подобрува држењето. И додека обликуваниот дел во пределот на петицата обезбедува идеално вклопување, мекото газиште го покрива секој чекор. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • Текстилна внатрешност
 • Bounce среден ѓон
 • Adibouncy EVA газиште

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3 35 1/2 21.5
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12- 48 29.7
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GX9269
  10.790 ДЕН
  Заштеда 20%
  13.488 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GX1727
  3.910 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.888 ДЕН
  Помош