Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
Детски патики
Код на производ:
(S32698-WW001)
CHAMPION

CHAMPION Locker

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.673 ДЕН
Заштеда: 717 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 28 28
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33 21
 • 34 34 21.5
 • 35 35 22.5
 • 36 36
 • 37 37
 • 38 38
 • 39 39
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Класичните спортски обувки добиваат модерен изглед со Champion Locker lifestyle патиките за момчиња. Секој тинејџер ќе ги привлече погледите на своите врсници во овие спортски патики, на училиште или на кошаркарски терен. Дизајнот и изборот на бои прават пар патики кои одлично се вклопуваат во секоја модна комбинација. Champion Locker моделот ги гали детските стапала и го поддржува секој чекор. Горниот дел од синтетичка кожа ја обезбедува вистинската количина на издржливост и удобност, а исто така лесно се одржува чист. Комбинацијата на врвки и полудлабок профил го одржува зглобот на место и го спречува навлегувањето на студениот воздух.Спецификација: Lifestyle патики за момчиња Полудлабок профил Врвки Украсени со Champion симбол Состав на горниот дел: полиуретан Ѓон: tpr.
Подетално

Класичните спортски обувки добиваат модерен изглед со Champion Locker lifestyle патиките за момчиња. Секој тинејџер ќе ги привлече погледите на своите врсници во овие спортски патики, на училиште или на кошаркарски терен. Дизајнот и изборот на бои прават пар патики кои одлично се вклопуваат во секоја модна комбинација. Champion Locker моделот ги гали детските стапала и го поддржува секој чекор. Горниот дел од синтетичка кожа ја обезбедува вистинската количина на издржливост и удобност, а исто така лесно се одржува чист. Комбинацијата на врвки и полудлабок профил го одржува зглобот на место и го спречува навлегувањето на студениот воздух.
Спецификација:

 • Lifestyle патики за момчиња
 • Полудлабок профил
 • Врвки
 • Украсени со Champion симбол
 • Состав на горниот дел: полиуретан
 • Ѓон: tpr

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  28 28
  29 29
  30 30
  31 31
  32 32
  33 33 21
  34 34 21.5
  35 35 22.5
  36 36
  37 37
  38 38
  39 39
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош