Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Andu
CHAMPION Andu
CHAMPION Andu
CHAMPION Andu
CHAMPION Andu
CHAMPION Andu
CHAMPION Andu
CHAMPION Andu
CHAMPION Andu
CHAMPION Andu
Машки патики
Код на производ:
(S22087-GS526)
CHAMPION

CHAMPION Andu

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
1.953 ДЕН
Заштеда: 837 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39 25
 • 39.5 39.5
 • 40 40 25.5
 • 40.5 40.5
 • 41 41 26.5
 • 41.5 41.5
 • 42 42 27
 • 42.5 42.5
 • 43 43 28
 • 43.5 43.5
 • 44 44 28.5
 • 44.5 44.5
 • 45 45 29
 • 45.5 45.5
 • 46 46 29.5
 • 46.5 46.5
 • 47 47 30.5
 • 47.5 47.5
 • 48 48 31.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion Andy машките lifestyle патики носат изглед на класични спортски патики и безброј можности за стилизирање на вашиот стајлинг. Доколку сакате еден модел кој ги покрива сите ваши дневни потреби, тогаш овој модел ќе биде вашиот идеален сојузник. Тие се дизајнирани да обезбедат удобност на вашето стапало за време на сите дневни активности. Горниот дел е изработен од синтетичка кожа која лесно се чисти и одржува. Phylon ѓонот во комбинација со гума обезбедува одлично прилепување и мек притисок. Champion симболот допринесува за сведеноста а на моделот.Спецификација: Lifestyle машки патики Champion лого Плиток профил Врвки Состав на горниот дел: полиуретан Ѓон: PHYLON, гума.
Подетално

Champion Andy машките lifestyle патики носат изглед на класични спортски патики и безброј можности за стилизирање на вашиот стајлинг. Доколку сакате еден модел кој ги покрива сите ваши дневни потреби, тогаш овој модел ќе биде вашиот идеален сојузник. Тие се дизајнирани да обезбедат удобност на вашето стапало за време на сите дневни активности. Горниот дел е изработен од синтетичка кожа која лесно се чисти и одржува. Phylon ѓонот во комбинација со гума обезбедува одлично прилепување и мек притисок. Champion симболот допринесува за сведеноста а на моделот.
Спецификација:

 • Lifestyle машки патики
 • Champion лого
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Состав на горниот дел: полиуретан
 • Ѓон: PHYLON, гума

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  39 39 25
  39.5
  40 40 25.5
  40.5 40.5
  41 41 26.5
  41.5 41.5
  42 42 27
  42.5 42.5
  43 43 28
  43.5 43.5
  44 44 28.5
  44.5 44.5
  45 45 29
  45.5 45.5
  46 46 29.5
  46.5 46.5
  47 47 30.5
  47.5
  48 48 31.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош