Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
Детски патики
Код на производ:
(S32345-KK001)
CHAMPION

CHAMPION Jeky

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.890 ДЕН
Моментална цена
3.890 ДЕН
Цена со попуст
2.723 ДЕН
Заштеда: 1.167 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 28 28
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33 21
 • 34 34 21.5
 • 35 35 22.5
 • 36 36
 • 37 37
 • 38 38
 • 39 39
 • 40 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion Jeky lifestyle длабоките патики за момчиња имаат модерен спортски изглед. Подгответе ги вашите тинејџери да ја дочекаат зимата во овој водоотпорен модел. Тие по нивниот дизајн се комбинација од патики и спортски чевли, а со изборот на моделот ќе добиете обувки што одговара на секоја модна комбинација што тие ја одбрале. Зимската магија може да трае цел ден во удобните Champion Jeky патики кои ги загреваат детските стапала и го поддржуваат секој чекор. Синтетичката кожа и мрежестиот горен дел ја даваат вистинската количина на издржливост и удобност и лесно се одржуваат чисти.Спецификација: Lifestyle патики за тинејџери Длабок профил Водоотпорни Врвки Украсени со Champion симбол Состав на горништето: 84% полиуретан, 16% мрежа Ѓон: TPR, PHYLON.
Подетално

Champion Jeky lifestyle длабоките патики за момчиња имаат модерен спортски изглед. Подгответе ги вашите тинејџери да ја дочекаат зимата во овој водоотпорен модел. Тие по нивниот дизајн се комбинација од патики и спортски чевли, а со изборот на моделот ќе добиете обувки што одговара на секоја модна комбинација што тие ја одбрале. Зимската магија може да трае цел ден во удобните Champion Jeky патики кои ги загреваат детските стапала и го поддржуваат секој чекор. Синтетичката кожа и мрежестиот горен дел ја даваат вистинската количина на издржливост и удобност и лесно се одржуваат чисти.
Спецификација:

 • Lifestyle патики за тинејџери
 • Длабок профил
 • Водоотпорни
 • Врвки
 • Украсени со Champion симбол
 • Состав на горништето: 84% полиуретан, 16% мрежа
 • Ѓон: TPR, PHYLON

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  28 28
  29 29
  30 30
  31 31
  32 32
  33 33 21
  34 34 21.5
  35 35 22.5
  36 36
  37 37
  38 38
  39 39
  40 40
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош