Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Cross Td
CHAMPION Cross Td
CHAMPION Cross Td
CHAMPION Cross Td
CHAMPION Cross Td
CHAMPION Cross Td
CHAMPION Cross Td
CHAMPION Cross Td
CHAMPION Cross Td
CHAMPION Cross Td
Детски патики
Код на производ:
(S32695-GS526)
CHAMPION

CHAMPION Cross Td

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на Sport Vision online shop издвоивме производи на кои можеш да искористиш дополнителен попуст од 20% при купување на два или повеќе производи.

Побрзај, вметни ги во корпичка омилените модели и попустот ќе биде автоматски пресметан.

Акцијата важи до 29. септември.

Комплетната понуда можете да ја погледнете ТУКА.

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 20 20
 • 21 21
 • 22 22
 • 23 23
 • 24 24 13
 • 25 25
 • 26 26
 • 27 27
 • 28 28
 • 29 29
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion CROSS TD се патики за машки бебиња. Со овие удобни и практични патики нека вашите малечки станат дел од Champion семејството. Патиките се одликуваат со полудлабок профил, со врвки и велкро ремен кои овозможуваат максимална адаптација на нивните стапала. Ѓонот е направен од комбинација на EVA пена и гума, со што удобноста е загарантирана. Горниот дел од полиуретан ги прави лесни и удобни за носење. Спецификација: Патики за машки бебиња Врвки Велкро ремен EVA пена во ѓонот Гумен ѓон Горен дел од полиуретан Champion лого.
Подетално

Champion CROSS TD се патики за машки бебиња. Со овие удобни и практични патики нека вашите малечки станат дел од Champion семејството. Патиките се одликуваат со полудлабок профил, со врвки и велкро ремен кои овозможуваат максимална адаптација на нивните стапала. Ѓонот е направен од комбинација на EVA пена и гума, со што удобноста е загарантирана. Горниот дел од полиуретан ги прави лесни и удобни за носење.
Спецификација:

 • Патики за машки бебиња
 • Врвки
 • Велкро ремен
 • EVA пена во ѓонот
 • Гумен ѓон
 • Горен дел од полиуретан
 • Champion лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  20
  21 21
  22 22
  23 23
  24 24 13
  25 25
  26 26
  27 27
  28 28
  29 29
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош