Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Reebok Ridgerider 6
Reebok Ridgerider 6
Reebok Ridgerider 6
Reebok Ridgerider 6
Reebok Ridgerider 6
Reebok Ridgerider 6
Reebok Ridgerider 6
Reebok Ridgerider 6
Reebok Ridgerider 6
Reebok Ridgerider 6
Машки патики за трчање
Код на производ:
(GW1796)
Reebok

Reebok Ridgerider 6

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.032 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 6.5 6.5
 • 7 7
 • 7.5 40 25.5
 • 8 40.5 26
 • 8.5 41 26.5
 • 9 42 27
 • 9.5 42.5 27.5
 • 10 43 28
 • 10.5 44 28.5
 • 11 44.5 29
 • 11.5 45 29.5
 • 12 45.5 30
 • 12.5 46 30.5
 • 13 47 31
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
REEBOK RIDGERIDER 6.0 се машки lifestyle патики дизајнирани за вашето уживање и идеални за долги прошетки. Ако сакате да истражувате непознати патеки, ова се идеалните патики за вас. Ripstop горниот дел со синтетички слоеви ве штити од временски неприлики и ви ја дава удобноста која ја заслужувате. Средниот EVA ѓон со меката EVA пена обезбедува одлично амортизирање и чувство на враќање на енергијата во вашите стапала. Преклопот на прстите обезбедува дополнителна заштита. Патиките се одликуваат со плиток профил и класични врвки. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување, дури и на лизгави и влажни патеки, што му дава сигурност на вашиот чекор. Не дозволувајте лошото време да ви ги расипе плановите, облечете ги овие функционални Reebok патики и уживајте во пешачењето и природата. Спецификација: Машки патики – lifestyle Ripstop горниште со синтетички материјали Плиток профил Врвки EVA среден ѓон Преклоп на прсти Гумен ѓон.
Подетално

REEBOK RIDGERIDER 6.0 се машки lifestyle патики дизајнирани за вашето уживање и идеални за долги прошетки. Ако сакате да истражувате непознати патеки, ова се идеалните патики за вас. Ripstop горниот дел со синтетички слоеви ве штити од временски неприлики и ви ја дава удобноста која ја заслужувате. Средниот EVA ѓон со меката EVA пена обезбедува одлично амортизирање и чувство на враќање на енергијата во вашите стапала. Преклопот на прстите обезбедува дополнителна заштита. Патиките се одликуваат со плиток профил и класични врвки. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување, дури и на лизгави и влажни патеки, што му дава сигурност на вашиот чекор. Не дозволувајте лошото време да ви ги расипе плановите, облечете ги овие функционални Reebok патики и уживајте во пешачењето и природата.
Спецификација:

 • Машки патики – lifestyle
 • Ripstop горниште со синтетички материјали
 • Плиток профил
 • Врвки
 • EVA среден ѓон
 • Преклоп на прсти
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд Reebok
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5 40 25.5
  8 40.5 26
  8.5 41 26.5
  9 42 27
  9.5 42.5 27.5
  10 43 28
  10.5 44 28.5
  11 44.5 29
  11.5 45 29.5
  12 45.5 30
  12.5 46 30.5
  13 47 31
  13.5
  14
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош