Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
Детски патики
Код на производ:
(S32697-WW001)
CHAMPION

CHAMPION Locker

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.533 ДЕН
Заштеда: 657 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 28 28
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33 21
 • 34 34 21.5
 • 35 35 22.5
 • 36 36
 • 37 37
 • 38 38
 • 39 39
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion Locker lifestyle полудлабоките патики за момчиња имаат модерен спортски изглед. Овозможете им на вашите деца да уживаат во удобноста на моделот во текот на есента и пролетта. Со дизајнот и изборот на бои, имате патики кои одговараат на секоја модна комбинација која ќе ја изберете за вашето момче. Champion Locker патиките ги галат малите стапала и го поддржуваат секој чекор. Горниот дел од синтетичката кожа ја обезбедува вистинската количина на издржливост и удобност, а исто така лесно се одржува чист. Комбинацијата од врвки и велкро ремен го задржува глуждот цврсто на своето место.Спецификација: Lifestyle патики за момчиња Полудлабок профил Врвки Велкро ремен Украсени со Champion симбол Состав на горниот дел: полиуретан Ѓон: tpr.
Подетално

Champion Locker lifestyle полудлабоките патики за момчиња имаат модерен спортски изглед. Овозможете им на вашите деца да уживаат во удобноста на моделот во текот на есента и пролетта. Со дизајнот и изборот на бои, имате патики кои одговараат на секоја модна комбинација која ќе ја изберете за вашето момче. Champion Locker патиките ги галат малите стапала и го поддржуваат секој чекор. Горниот дел од синтетичката кожа ја обезбедува вистинската количина на издржливост и удобност, а исто така лесно се одржува чист. Комбинацијата од врвки и велкро ремен го задржува глуждот цврсто на своето место.
Спецификација:

 • Lifestyle патики за момчиња
 • Полудлабок профил
 • Врвки
 • Велкро ремен
 • Украсени со Champion симбол
 • Состав на горниот дел: полиуретан
 • Ѓон: tpr

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  28 28
  29 29
  30 30
  31 31
  32 32
  33 33 21
  34 34 21.5
  35 35 22.5
  36 36
  37 37
  38 38
  39 39
  Остави оценка

  • Marija Dimitrijov
   Marija Dimitrijov

   23.09.2022. 20:52

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики S32580-BS036
  Prosecna ocena:
  ocena
  5
  ocene
  5
  1.463 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.090 ДЕН
  Помош