Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
Женски патики
Код на производ:
(S11421-KK001)
CHAMPION

CHAMPION Jeky

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на Sport Vision online shop издвоивме производи на кои можеш да искористиш дополнителен попуст од 20% при купување на два или повеќе производи.

Побрзај, вметни ги во корпичка омилените модели и попустот ќе биде автоматски пресметан.

Акцијата важи до 29. септември.

Комплетната понуда можете да ја погледнете ТУКА.

Претходна цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35 22
 • 35.5 35.5
 • 36 36 22.5
 • 36.5 36.5
 • 37 37 23.5
 • 37.5 37.5
 • 38 38 24
 • 38.5 38.5
 • 39 39 25
 • 39.5 39.5
 • 40 40 25.5
 • 40.5 40.5
 • 41 41 26.5
 • 41.5 41.5
 • 42 42 27
 • 42.5 42.5
 • 43 43 28
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion JEKY се lifestyle длабоки женски патики кои се идеален избор за целодневно носење во текот на постудените денови од годината. Тие се исклучително удобни и меки, а нивниот ѓон обезбедува сигурен и цврст чекор. Она што ги прави овие патики погодни за есенските и зимските денови е тоа што се водоотпорни. Champion логото од страна гарантира дека вашата лојалност кон брендот е истакната. Шетајте безбедно дури и во зимските денови преплавени од удобноста која ја обезбедуваат овие модерни и удобни патики. Спецификација: Женски патики Врвки Длабок профил Гумен ѓон Состав: 84% полиуретан, 14% мрежа.
Подетално

Champion JEKY се lifestyle длабоки женски патики кои се идеален избор за целодневно носење во текот на постудените денови од годината. Тие се исклучително удобни и меки, а нивниот ѓон обезбедува сигурен и цврст чекор. Она што ги прави овие патики погодни за есенските и зимските денови е тоа што се водоотпорни. Champion логото од страна гарантира дека вашата лојалност кон брендот е истакната. Шетајте безбедно дури и во зимските денови преплавени од удобноста која ја обезбедуваат овие модерни и удобни патики.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Врвки
 • Длабок профил
 • Гумен ѓон
 • Состав: 84% полиуретан, 14% мрежа

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  35 35 22
  35.5 35.5
  36 36 22.5
  36.5 36.5
  37 37 23.5
  37.5 37.5
  38 38 24
  38.5 38.5
  39 39 25
  39.5 39.5
  40 40 25.5
  40.5 40.5
  41 41 26.5
  41.5 41.5
  42 42 27
  42.5
  43 43 28
  44 44
  44.5
  45 45
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош