Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Cocco
CHAMPION Cocco
CHAMPION Cocco
CHAMPION Cocco
CHAMPION Cocco
CHAMPION Cocco
CHAMPION Cocco
CHAMPION Cocco
CHAMPION Cocco
CHAMPION Cocco
Детски патики
Код на производ:
(S32693-PS009)
CHAMPION

CHAMPION Cocco

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
1.883 ДЕН
Заштеда: 807 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 28 28
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33
 • 34 34
 • 35 35
 • 36 36
 • 37 37
 • 38 38
 • 39 39 24.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion COCCO се lifestyle патики за девојчиња. Патики кои ќе им овозможат на вашите малечки да уживаат во играта додека секој нивен чекор станува сè поудобен. Полудлабокиот профил совршено ќе ја фиксира ногата. Комбинацијата на врвки и велкро ремен овозможува целосно прилагодување и затегнување во пределот на глуждот. Champion логото од страна ја комплетира целокупната естетика на овој модел. Спецификација: Патики за девојчиња Врвки Велкро ремен Champion лого Гумен ѓон Горниште од полиуретан.
Подетално

Champion COCCO се lifestyle патики за девојчиња. Патики кои ќе им овозможат на вашите малечки да уживаат во играта додека секој нивен чекор станува сè поудобен. Полудлабокиот профил совршено ќе ја фиксира ногата. Комбинацијата на врвки и велкро ремен овозможува целосно прилагодување и затегнување во пределот на глуждот. Champion логото од страна ја комплетира целокупната естетика на овој модел.
Спецификација:

 • Патики за девојчиња
 • Врвки
 • Велкро ремен
 • Champion лого
 • Гумен ѓон
 • Горниште од полиуретан

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  28 28
  29 29
  30 30
  31 31
  32 32
  33 33
  34 34
  35 35
  36 36
  37 37
  38 38
  39 39 24.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош