Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Court Zoom Pro
NIKE Court Zoom Pro
NIKE Court Zoom Pro
NIKE Court Zoom Pro
NIKE Court Zoom Pro
NIKE Court Zoom Pro
NIKE Court Zoom Pro
NIKE Court Zoom Pro
NIKE Court Zoom Pro
NIKE Court Zoom Pro
Женски патики
Код на производ:
(DH0990-100)
NIKE

NIKE Court Zoom Pro

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
7.090 ДЕН
Моментална цена
7.090 ДЕН
Моментална цена
7.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NikeCourt Zoom Pro се женски патики за тенис. Работејќи во тандем со Zoom Air единицата во предниот дел на стапалото, тие имаат плоча со целосна должина која делува како отскочна даска. Со свиткување при секој чекор, тие помагаат да се подобри обновувањето на енергијата и да се зголеми стабилноста. Флексибилната ткаенина на горниот дел ви помага да се чувствувате свежо дури и за време на најтешките натпревари. Обликуваната гума во пределот на прстите додава издржливост во оваа област склона кон често абење. Исклучително издржливиот ѓон нуди супериорен стисок. Спецификација: Дизајнирани за цврсти површини Плиток профил Врвки Флексибилен текстилен горен дел Zoom Air единица во предниот дел од стапалото Обликувана гума во пределот на прстите Исклучително издржлив ѓон.
Подетално

NikeCourt Zoom Pro се женски патики за тенис. Работејќи во тандем со Zoom Air единицата во предниот дел на стапалото, тие имаат плоча со целосна должина која делува како отскочна даска. Со свиткување при секој чекор, тие помагаат да се подобри обновувањето на енергијата и да се зголеми стабилноста. Флексибилната ткаенина на горниот дел ви помага да се чувствувате свежо дури и за време на најтешките натпревари. Обликуваната гума во пределот на прстите додава издржливост во оваа област склона кон често абење. Исклучително издржливиот ѓон нуди супериорен стисок.
Спецификација:

 • Дизајнирани за цврсти површини
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Флексибилен текстилен горен дел
 • Zoom Air единица во предниот дел од стапалото
 • Обликувана гума во пределот на прстите
 • Исклучително издржлив ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 42 27
  10.5 42.5 27.5
  11 43 28
  11.5 44 28.5
  12 44.5 29
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош