Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Waffle One
NIKE Waffle One
NIKE Waffle One
NIKE Waffle One
NIKE Waffle One
NIKE Waffle One
NIKE Waffle One
NIKE Waffle One
Детски патики
Код на производ:
(DC0479-001)
NIKE

NIKE Waffle One

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2.5C 18 8.5
 • 3.5C 19 9.5
 • 4.5C 20 10.5
 • 5.5C 21.5 11.5
 • 6.5C 22.5 12.5
 • 7.5C 24 13.5
 • 8.5C 25.5 14.5
 • 9.5C 26.5 15.5
 • 2C 17 8
 • 3C 18.5 9
 • 4C 19.5 10
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 7C 23.5 13
 • 8C 25 14
 • 9C 26 15
 • 10C 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Нема дилема, едноставно изберете ги Nike Waffle One патиките за бебиња. Донесувајќи сосема нов изглед, овие патики го балансираат дизајнот на наследството со свежите иновации. Комбинираниот горен дел вклучува делови од проѕирна мрежа и мек велур, додавајќи димензија и текстура на патиката додека обезбедува прозрачност и леснотија. TPU зајакнувањето на петицата создава динамичен изглед, обезбедувајќи поддршка и енергија, додека цик-цак шевовите создаваат модерна естетика. Класичниот облик на средниот ѓон е задржан, за да им се даде на стапалата познатото амортизирано чувство. Легендарниот waffle ѓон е зајакнат со обликувани гумени делови кои обезбедуваат стабилна поддршка, издржливост и влечна сила. Спецификација: Бебешки патики - lifestyle Горен дел: текстил, велур Гумен ѓон.
Подетално

Нема дилема, едноставно изберете ги Nike Waffle One патиките за бебиња. Донесувајќи сосема нов изглед, овие патики го балансираат дизајнот на наследството со свежите иновации. Комбинираниот горен дел вклучува делови од проѕирна мрежа и мек велур, додавајќи димензија и текстура на патиката додека обезбедува прозрачност и леснотија. TPU зајакнувањето на петицата создава динамичен изглед, обезбедувајќи поддршка и енергија, додека цик-цак шевовите создаваат модерна естетика. Класичниот облик на средниот ѓон е задржан, за да им се даде на стапалата познатото амортизирано чувство. Легендарниот waffle ѓон е зајакнат со обликувани гумени делови кои обезбедуваат стабилна поддршка, издржливост и влечна сила.
Спецификација:

 • Бебешки патики - lifestyle
 • Горен дел: текстил, велур
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2.5C 18 8.5
  3.5C 19 9.5
  4.5C 20 10.5
  5.5C 21.5 11.5
  6.5C 22.5 12.5
  7.5C 24 13.5
  8.5C 25.5 14.5
  9.5C 26.5 15.5
  2C 17 8
  3C 18.5 9
  4C 19.5 10
  5C 21 11
  6C 22 12
  7C 23.5 13
  8C 25 14
  9C 26 15
  10C 27 16
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош