Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Court Vapor Lite
NIKE Court Vapor Lite
NIKE Court Vapor Lite
NIKE Court Vapor Lite
NIKE Court Vapor Lite
NIKE Court Vapor Lite
NIKE Court Vapor Lite
NIKE Court Vapor Lite
NIKE Court Vapor Lite
NIKE Court Vapor Lite
Женски патики
Код на производ:
(DC3431-500)
NIKE

NIKE Court Vapor Lite

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NikeCourt Vapor Lite се женски патики за тенис. Нивниот уникатен систем на амортизација е изграден за да ви помогне да го стигнете топчето што е можно побрзо. Инспирирани од ременот за тркачки автомобил, иновативниот ремен ја обвиткува вашата нога од дното до врвот за уште поголема поддршка за време на вашите најбрзи натпревари. Издржливото мрежесто горниште ви дава можност за прозрачно и свежо чувство во текот на целиот натпревар. Меката пена е поставена блиску до вашиот зглоб за цврстина и удобност. Цврстата пена долж надворешната страна на стапалата ви овозможува брзи движења, без разлика дали се работи за играње тенис или пиклбол. Спецификација: Женски патики за тенис Плиток профил Врвки Дизајнирани за тврди површини Отстранлива влошка Среден ѓон од пена Мрежесто горниште.
Подетално

NikeCourt Vapor Lite се женски патики за тенис. Нивниот уникатен систем на амортизација е изграден за да ви помогне да го стигнете топчето што е можно побрзо. Инспирирани од ременот за тркачки автомобил, иновативниот ремен ја обвиткува вашата нога од дното до врвот за уште поголема поддршка за време на вашите најбрзи натпревари. Издржливото мрежесто горниште ви дава можност за прозрачно и свежо чувство во текот на целиот натпревар. Меката пена е поставена блиску до вашиот зглоб за цврстина и удобност. Цврстата пена долж надворешната страна на стапалата ви овозможува брзи движења, без разлика дали се работи за играње тенис или пиклбол.
Спецификација:

 • Женски патики за тенис
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Дизајнирани за тврди површини
 • Отстранлива влошка
 • Среден ѓон од пена
 • Мрежесто горниште

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 42 27
  10.5 42.5 27.5
  11 43 28
  11.5 44 28.5
  12 44.5 29
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош