Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Grand Court
adidas Grand Court
adidas Grand Court
adidas Grand Court
adidas Grand Court
adidas Grand Court
adidas Grand Court
adidas Grand Court
adidas Grand Court
adidas Grand Court
Детски патики
Код на производ:
(GV6820)
adidas

adidas Grand Court

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.988 ДЕН
Моментална цена
1.988 ДЕН
Цена со попуст
1.590 ДЕН
Заштеда: 398 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2K 18 9.8
 • 3K 19 10.6
 • 4K 20 11.5
 • 5K 21 12.3
 • 5-K 22 12.8
 • 6K 23 13.2
 • 6-K 23.5 13.6
 • 7K 24 14
 • 7-K 25 14.5
 • 8K 25.5 25.5
 • 8-K 26 15.3
 • 9K 26.5 15.7
 • 9-K 27 16.1
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas GRAND COURT се робусни, класични детски патики направени делумно од рециклирани материјали. Камуфлажните три ленти нема да останат незабележани на игралиштето во паркот, а гуменото засилување во пределот на прстите ќе ги издржи многуте авантури кои претстојат. Двата велкро ремени можат да се прилагодат за да бидете сигурни дека патиките остануваат на своето место, дури и ако вашето малечко непрекидно трча по игралиштето. Горништето направен од најмалку 50% рециклирани материјали е само едно од нашите решенија за намалување на пластичниот отпад. Спецификација: Унисекс детски патики Плиток профил Велкро ремени Горен дел од синтетичка кожа Постава од текстил Зајакнување со гума во пределот на прстите.
Подетално

adidas GRAND COURT се робусни, класични детски патики направени делумно од рециклирани материјали. Камуфлажните три ленти нема да останат незабележани на игралиштето во паркот, а гуменото засилување во пределот на прстите ќе ги издржи многуте авантури кои претстојат. Двата велкро ремени можат да се прилагодат за да бидете сигурни дека патиките остануваат на своето место, дури и ако вашето малечко непрекидно трча по игралиштето. Горништето направен од најмалку 50% рециклирани материјали е само едно од нашите решенија за намалување на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Унисекс детски патики
 • Плиток профил
 • Велкро ремени
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Постава од текстил
 • Зајакнување со гума во пределот на прстите

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Тенис
  Бренд adidas
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2K 18 9.8
  3K 19 10.6
  4K 20 11.5
  5K 21 12.3
  5-K 22 12.8
  6K 23 13.2
  6-K 23.5 13.6
  7K 24 14
  7-K 25 14.5
  8K 25.5 25.5
  8-K 26 15.3
  9K 26.5 15.7
  9-K 27 16.1
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош