Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Adilette W
adidas Adilette W
adidas Adilette W
adidas Adilette W
adidas Adilette W
adidas Adilette W
adidas Adilette W
adidas Adilette W
adidas Adilette W
adidas Adilette W
Женски папучи
Код на производ:
(FY3670)
adidas

adidas Adilette W

Претходна цена
3.188 ДЕН
Моментална цена
3.188 ДЕН
Цена со попуст
2.391 ДЕН
Заштеда: 797 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 37 22.5
 • 4- 4-
 • 5 38 23.5
 • 5- 5-
 • 6 39 24
 • 6- 6-
 • 7 40.5 25
 • 7- 7-
 • 8 42 26
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 10- 10-
 • 11 11
 • 11- 11-
 • 12 12
 • 12- 12-
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3
3-
4 37 22.5
4-
5 38 23.5
5-
6 39 24
6-
7 40.5 25
7-
8 42 26
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи EG5008
Prosecna ocena:
ocene
4
ocene
4
1.566 ДЕН
Заштеда 25%
2.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи EG1885
Prosecna ocena:
ocena
6
ocene
6
adidas ADILETTE SHOWER се женски папучи кои се идеални за базен, плажа или теретана. П...
1.488 ДЕН
Помош