Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max SYSTM
NIKE Air Max SYSTM
NIKE Air Max SYSTM
NIKE Air Max SYSTM
NIKE Air Max SYSTM
NIKE Air Max SYSTM
NIKE Air Max SYSTM
NIKE Air Max SYSTM
NIKE Air Max SYSTM
NIKE Air Max SYSTM
Машки патики
Код на производ:
(DM9537-002)
NIKE

NIKE Air Max SYSTM

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
7.090 ДЕН
Моментална цена
7.090 ДЕН
Цена со попуст
6.381 ДЕН
Заштеда: 709 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Max SYSTM се машки lifestyle патики. Овој модел поседува сè што сте го сакате во модата од 80-тите години. Тие првично беа дизајнирани за трчање, но станаа главна карактеристика во светот на модата. Направени од комбинација на материјали, обезбедува долготрајност и издржливост на овие патики. Прошетајте самоуверено низ улиците на вашиот град во овие беспрекорни машки патики.Спецификација: Машки патики Плиток профил Врвки Гумен ѓон Воздушна единица Прозрачно горниште.
Подетално

Nike Air Max SYSTM се машки lifestyle патики. Овој модел поседува сè што сте го сакате во модата од 80-тите години. Тие првично беа дизајнирани за трчање, но станаа главна карактеристика во светот на модата. Направени од комбинација на материјали, обезбедува долготрајност и издржливост на овие патики. Прошетајте самоуверено низ улиците на вашиот град во овие беспрекорни машки патики.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Гумен ѓон
 • Воздушна единица
 • Прозрачно горниште

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош