Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Copa Sense 1 Sg
adidas Copa Sense 1 Sg
adidas Copa Sense 1 Sg
adidas Copa Sense 1 Sg
adidas Copa Sense 1 Sg
adidas Copa Sense 1 Sg
adidas Copa Sense 1 Sg
adidas Copa Sense 1 Sg
adidas Copa Sense 1 Sg
adidas Copa Sense 1 Sg
adidas Copa Sense 1 Sg
adidas Copa Sense 1 Sg
Машки копачки
Код на производ:
(GY8935)
adidas

adidas Copa Sense 1 Sg

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
13.688 ДЕН
Моментална цена
13.688 ДЕН
Моментална цена
13.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Кога ќе стапнете на теренот, не ja играјте само играта - почувствувајте ја, приближете се до топката во adidas COPA SENSE.1 SG машките копачки. Нивниот мек, беспрекорен кожен горен дел и пенестите подлоги се комбинираат за да обезбедат допири мазни како свила. Во пределот на петицата, Sensepods ја пополнуваат секоја празнина, за совршено вклопување кое ви помага да се чувствувате како да сте едно со вашите копачки. Нивниот привлечен дизајн е инспириран од најголемата фудбалска сцена. Спецификации: Плиток профил Врвки Горен дел од Fusion кожа со кожен преклоп на предниот дел Отстранливи крампони Touchpods Sensepods.
Подетално

Кога ќе стапнете на теренот, не ja играјте само играта - почувствувајте ја, приближете се до топката во adidas COPA SENSE.1 SG машките копачки. Нивниот мек, беспрекорен кожен горен дел и пенестите подлоги се комбинираат за да обезбедат допири мазни како свила. Во пределот на петицата, Sensepods ја пополнуваат секоја празнина, за совршено вклопување кое ви помага да се чувствувате како да сте едно со вашите копачки. Нивниот привлечен дизајн е инспириран од најголемата фудбалска сцена.
Спецификации:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од Fusion кожа со кожен преклоп на предниот дел
 • Отстранливи крампони
 • Touchpods
 • Sensepods

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош