Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 50
NEW BALANCE 50
NEW BALANCE 50
NEW BALANCE 50
NEW BALANCE 50
NEW BALANCE 50
NEW BALANCE 50
NEW BALANCE 50
NEW BALANCE 50
NEW BALANCE 50
Женски папучи
Код на производ:
(SUF50VP1)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 50

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 5
 • 5.5 5.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 6.5
 • 7 37.5 24
 • 7.5 7.5
 • 8 39 25
 • 8.5 8.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 9.5
 • 10 41.5 27
 • 10.5 10.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NEW BALANCE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6 36.5 23
6.5
7 37.5 24
7.5
8 39 25
8.5
9 40.5 26
9.5
10 41.5 27
10.5
11
11.5
12
13
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи SWF200T1
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
1.568 ДЕН
Заштеда 25%
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи SWF200PB
1.323 ДЕН
Заштеда 30%
1.890 ДЕН
Помош