Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 200
NEW BALANCE 200
NEW BALANCE 200
NEW BALANCE 200
NEW BALANCE 200
NEW BALANCE 200
NEW BALANCE 200
NEW BALANCE 200
NEW BALANCE 200
NEW BALANCE 200
Женски папучи
Код на производ:
(SWF200FG)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 200

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.590 ДЕН
Моментална цена
2.590 ДЕН
Цена со попуст
2.072 ДЕН
Заштеда: 518 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 5
 • 5.5 5.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 6.5
 • 7 37.5 24
 • 7.5 7.5
 • 8 39 25
 • 8.5 8.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 9.5
 • 10 41.5 27
 • 10.5 10.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
New Balance 200 се женски папучи дизајнирани да обезбедат удобна поддршка на стапалата во текот на активниот ден. Совршено избалансирана комбинација на удобност и стабилност се рефлектира во врвните технологии и квалитетот на производството. Без разлика дали тренирате или се занимавате со рекреативни спортови, овие папучи ќе ви помогнат да останете опуштени и одморени помеѓу активностите. Фиксираната конструкција на горниот дел го олеснува облекувањето со својата удобност, а изработен е од синтетички материјал за цврста потпора и издржливост. Супер мекиот ѓон од пена е анатомски дизајниран да ги имитира контурите на стапалото, што резултира со совршена удобност која ќе ги направи овие папучи дел од вашето секојдневие. New Balance 200 женските папучи се достапни во повеќе бои, кои ќе го освежат вашиот изглед. Спецификација: Женски папучи Анатомски обликувано газиште Горен дел: снтетика Тежина: 110гр Едноставна конструкција Пенести исполнувања за дополнителна удобност Гумен ѓон.
Подетално

New Balance 200 се женски папучи дизајнирани да обезбедат удобна поддршка на стапалата во текот на активниот ден. Совршено избалансирана комбинација на удобност и стабилност се рефлектира во врвните технологии и квалитетот на производството. Без разлика дали тренирате или се занимавате со рекреативни спортови, овие папучи ќе ви помогнат да останете опуштени и одморени помеѓу активностите. Фиксираната конструкција на горниот дел го олеснува облекувањето со својата удобност, а изработен е од синтетички материјал за цврста потпора и издржливост. Супер мекиот ѓон од пена е анатомски дизајниран да ги имитира контурите на стапалото, што резултира со совршена удобност која ќе ги направи овие папучи дел од вашето секојдневие. New Balance 200 женските папучи се достапни во повеќе бои, кои ќе го освежат вашиот изглед.
Спецификација:

 • Женски папучи
 • Анатомски обликувано газиште
 • Горен дел: снтетика
 • Тежина: 110гр
 • Едноставна конструкција
 • Пенести исполнувања за дополнителна удобност
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6 36.5 23
  6.5
  7 37.5 24
  7.5
  8 39 25
  8.5
  9 40.5 26
  9.5
  10 41.5 27
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи SWF200T1
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.568 ДЕН
  Заштеда 25%
  2.090 ДЕН
  Помош