Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Solar Boost 4 M
adidas Solar Boost 4 M
adidas Solar Boost 4 M
adidas Solar Boost 4 M
adidas Solar Boost 4 M
adidas Solar Boost 4 M
adidas Solar Boost 4 M
adidas Solar Boost 4 M
adidas Solar Boost 4 M
adidas Solar Boost 4 M
Машки патики за трчање
Код на производ:
(GX6700)
adidas

adidas Solar Boost 4 M

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
9.888 ДЕН
Моментална цена
9.888 ДЕН
Моментална цена
9.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Од вашето прво трчање до целната километража, adidas SOLARBOOST 4 женските патики за трчање даваат чувство на респонзивност и удобност. Овие патики се дизајнирани со целосен BOOST среден ѓон, со контролна шина која го води стапалото при секој чекор. Додадете го на тоа системот Linear Energy Push и ќе добиете брзо движење што ве носи од тренинг до трка. Горниот дел на SOLARBOOST 4 женските патики за трчање adidas е направен од најмалку 50% рециклиран материјал. Спецификација: Плиток профил Врвки Текстилен горен дел EVA контролна шина Linear Energy Push систем BOOST среден ѓон Continental™ гумен ѓон Тежина: 270 g Пад: 10 mm.
Подетално

Од вашето прво трчање до целната километража, adidas SOLARBOOST 4 женските патики за трчање даваат чувство на респонзивност и удобност. Овие патики се дизајнирани со целосен BOOST среден ѓон, со контролна шина која го води стапалото при секој чекор. Додадете го на тоа системот Linear Energy Push и ќе добиете брзо движење што ве носи од тренинг до трка. Горниот дел на SOLARBOOST 4 женските патики за трчање adidas е направен од најмалку 50% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Текстилен горен дел
 • EVA контролна шина
 • Linear Energy Push систем
 • BOOST среден ѓон
 • Continental™ гумен ѓон
 • Тежина: 270 g
 • Пад: 10 mm

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош