Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Terrex Trailmaker Mid Gore Tex
adidas Terrex Trailmaker Mid Gore Tex
adidas Terrex Trailmaker Mid Gore Tex
adidas Terrex Trailmaker Mid Gore Tex
adidas Terrex Trailmaker Mid Gore Tex
adidas Terrex Trailmaker Mid Gore Tex
adidas Terrex Trailmaker Mid Gore Tex
adidas Terrex Trailmaker Mid Gore Tex
adidas Terrex Trailmaker Mid Gore Tex
adidas Terrex Trailmaker Mid Gore Tex
adidas Terrex Trailmaker Mid Gore Tex
adidas Terrex Trailmaker Mid Gore Tex
Женски outdoor патики
Код на производ:
(GY6146)
adidas

adidas Terrex Trailmaker Mid Gore Tex

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
9.388 ДЕН
Моментална цена
9.388 ДЕН
Моментална цена
9.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TERREX TRAILMAKER MID GTX се женски outdoor патики која ќе ви ја обезбедат посакуваната удобност. Овие патики за планинарење со полудлабок профил се совршени за брзо движење по сите терени. Дополнителна поддршка за глуждот ви помага да се справите со карпестите и калливите терени. Гумениот Traxion ѓон има длабоки жлебови, за сигурност на неизвесни патеки. Ripstop горништето ги прави совршени за носење од планините до градот. Спецификација: Полудлабок профил Врвки Ripstop горниште со слоеви отпорни на абење Водоотпорна, прозрачна GORE-TEX мембрана EVA стабилизирачка рамка и среден ѓон Traxion гумен ѓон со длабоки жлебови.
Подетално

adidas TERREX TRAILMAKER MID GTX се женски outdoor патики која ќе ви ја обезбедат посакуваната удобност. Овие патики за планинарење со полудлабок профил се совршени за брзо движење по сите терени. Дополнителна поддршка за глуждот ви помага да се справите со карпестите и калливите терени. Гумениот Traxion ѓон има длабоки жлебови, за сигурност на неизвесни патеки. Ripstop горништето ги прави совршени за носење од планините до градот.
Спецификација:

 • Полудлабок профил
 • Врвки
 • Ripstop горниште со слоеви отпорни на абење
 • Водоотпорна, прозрачна GORE-TEX мембрана
 • EVA стабилизирачка рамка и среден ѓон
 • Traxion гумен ѓон со длабоки жлебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3 35 1/2 21.5
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12- 48 29.7
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош