Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Tiempo Legend 9 Academy Indoor Court
NIKE Tiempo Legend 9 Academy Indoor Court
NIKE Tiempo Legend 9 Academy Indoor Court
NIKE Tiempo Legend 9 Academy Indoor Court
NIKE Tiempo Legend 9 Academy Indoor Court
NIKE Tiempo Legend 9 Academy Indoor Court
NIKE Tiempo Legend 9 Academy Indoor Court
NIKE Tiempo Legend 9 Academy Indoor Court
NIKE Tiempo Legend 9 Academy Indoor Court
NIKE Tiempo Legend 9 Academy Indoor Court
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(DA1190-002)
NIKE

NIKE Tiempo Legend 9 Academy Indoor Court

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
5.290 ДЕН
Моментална цена
5.290 ДЕН
Цена со попуст
4.761 ДЕН
Заштеда: 529 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Доминирајте на теренот во Nike Tiempo Legend 9 Academy Indoor Court патиките за фудбал. Овие патики носат супериорна удобност и стабилност што ве подготвува за игра во затворен простор, на терен или на улица. Горниот дел од телешката кожа е издржлив и има изразена текстура на предниот дел, со цел подобар контакт со топката. Удобната постава го покрива стапалото за меко и флексибилно чувство. Врз основа на анализата на Nike Sports Research Lab за движењето на играчите, гумениот ѓон е дизајниран да обезбедува влечење во повеќе насоки, на терени, улица и внатрешни површини. Откријте го фудбалот од поинаква перспектива, уживајќи во врвните перформанси на патиките на Tiempo Legend 9 Academy Indoor Court. Спецификација: Патики за фудбал за возрасни За игра во затворени простори и надворешни терени Горен дел: кожа, текстил Удобна постава Гумен ѓон.
Подетално

Доминирајте на теренот во Nike Tiempo Legend 9 Academy Indoor Court патиките за фудбал. Овие патики носат супериорна удобност и стабилност што ве подготвува за игра во затворен простор, на терен или на улица. Горниот дел од телешката кожа е издржлив и има изразена текстура на предниот дел, со цел подобар контакт со топката. Удобната постава го покрива стапалото за меко и флексибилно чувство. Врз основа на анализата на Nike Sports Research Lab за движењето на играчите, гумениот ѓон е дизајниран да обезбедува влечење во повеќе насоки, на терени, улица и внатрешни површини. Откријте го фудбалот од поинаква перспектива, уживајќи во врвните перформанси на патиките на Tiempo Legend 9 Academy Indoor Court.
Спецификација:

 • Патики за фудбал за возрасни
 • За игра во затворени простори и надворешни терени
 • Горен дел: кожа, текстил
 • Удобна постава
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош