Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Pro N3xt 2021
adidas Pro N3xt 2021
adidas Pro N3xt 2021
adidas Pro N3xt 2021
adidas Pro N3xt 2021
adidas Pro N3xt 2021
adidas Pro N3xt 2021
adidas Pro N3xt 2021
adidas Pro N3xt 2021
adidas Pro N3xt 2021
Машки патики за кошарка
Код на производ:
(GY2865)
adidas

adidas Pro N3xt 2021

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
5.688 ДЕН
Моментална цена
5.688 ДЕН
Моментална цена
5.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Направете хаос во играта со adidas PRO N3XT 2021 машките патики за кошарка. Овие патики ви овозможуваат брзо и удобно движење благодарение на лесното BOUNCE перниче. Направете ролинг, и поминете го лесно вашиот противник, без разлика дали се наоѓате на сјаен кошаркарски паркет или на испукан градски асфалт. Спецификација: Плиток профил Врвки Текстилен горен дел со мрежести слоеви Текстилна внатрешност BOUNCE среден ѓон Гумен ѓон.
Подетално

Направете хаос во играта со adidas PRO N3XT 2021 машките патики за кошарка. Овие патики ви овозможуваат брзо и удобно движење благодарение на лесното BOUNCE перниче. Направете ролинг, и поминете го лесно вашиот противник, без разлика дали се наоѓате на сјаен кошаркарски паркет или на испукан градски асфалт.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Текстилен горен дел со мрежести слоеви
 • Текстилна внатрешност
 • BOUNCE среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош