Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Oneonta
NIKE Oneonta
NIKE Oneonta
NIKE Oneonta
NIKE Oneonta
NIKE Oneonta
NIKE Oneonta
NIKE Oneonta
Машки патики
Код на производ:
(DJ6603-100)
NIKE

NIKE Oneonta

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Цена со попуст
4.311 ДЕН
Заштеда: 479 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Oneonta се лесни и издржливи унисекс спортски сандали, подготвени да ја направат секоја авантура забавна. Заврзете ги со помош на кадифениот систем на врзување, а потоа брзо персонализирајте го вклопувањето со еластичниот учкур. Од обложени елементи, до стратешки поставени ремени, овие сандали се дизајнирани така што ќе можете да се фокусирате на патот пред вас без грижи. Обликуваното газиште од пена обезбедува поддршка за стапалата, од диви патеки до градските улици.Спецификација: Еластичен систем на врзување за персонализирано вклопување Обликувано пенесто газиште.
Подетално

Nike Oneonta се лесни и издржливи унисекс спортски сандали, подготвени да ја направат секоја авантура забавна. Заврзете ги со помош на кадифениот систем на врзување, а потоа брзо персонализирајте го вклопувањето со еластичниот учкур. Од обложени елементи, до стратешки поставени ремени, овие сандали се дизајнирани така што ќе можете да се фокусирате на патот пред вас без грижи. Обликуваното газиште од пена обезбедува поддршка за стапалата, од диви патеки до градските улици.
Спецификација:

 • Еластичен систем на врзување за персонализирано вклопување
 • Обликувано пенесто газиште

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош