Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Solar Control
adidas Solar Control
adidas Solar Control
adidas Solar Control
adidas Solar Control
adidas Solar Control
adidas Solar Control
adidas Solar Control
adidas Solar Control
adidas Solar Control
Женски патики за трчање
Код на производ:
(GY1657)
adidas

adidas Solar Control

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
9.388 ДЕН
Моментална цена
9.388 ДЕН
Моментална цена
9.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Од тренинзите до денот на трката, погодете го целното растојание со доверба во adidas SOLAR CONTROL женските патики за трчање. Овие патики обезбедуваат дополнителна стабилност со adidas LEP 2.0 системот, дизајниран да го насочува секој удар со нога и да ве придвижува напред. Мрежестиот горен дел нуди насочени зони на фиксација, за дополнителна поддршка. BOOST влошките обезбедуваат враќање на енергијата и удобност, така што се чувствувате свежо од почеток до крај. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% рециклиран материјал. Спецификација: Плиток профил Врвки Конструирано мрежесто горниште Linear Energy Push систем EVA платформа со двојна густина Boost среден ѓон Гумен ѓон Пад: 10 mm.
Подетално

Од тренинзите до денот на трката, погодете го целното растојание со доверба во adidas SOLAR CONTROL женските патики за трчање. Овие патики обезбедуваат дополнителна стабилност со adidas LEP 2.0 системот, дизајниран да го насочува секој удар со нога и да ве придвижува напред. Мрежестиот горен дел нуди насочени зони на фиксација, за дополнителна поддршка. BOOST влошките обезбедуваат враќање на енергијата и удобност, така што се чувствувате свежо од почеток до крај. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Конструирано мрежесто горниште
 • Linear Energy Push систем
 • EVA платформа со двојна густина
 • Boost среден ѓон
 • Гумен ѓон
 • Пад: 10 mm

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3 35 1/2 21.5
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12- 48 29.7
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош