Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE Fuelcell Summit
NEW BALANCE Fuelcell Summit
NEW BALANCE Fuelcell Summit
NEW BALANCE Fuelcell Summit
NEW BALANCE Fuelcell Summit
NEW BALANCE Fuelcell Summit
NEW BALANCE Fuelcell Summit
NEW BALANCE Fuelcell Summit
NEW BALANCE Fuelcell Summit
NEW BALANCE Fuelcell Summit
Машки патики за трчање
Код на производ:
(MTUNKNY3)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Fuelcell Summit

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
8.190 ДЕН
Моментална цена
8.190 ДЕН
Цена со попуст
6.552 ДЕН
Заштеда: 1.638 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 50 33
 • 5.5 38 23.5
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39.5 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46.5 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 13.5
 • 14 49 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NEW BALANCE FUELCELL SUMMIT машките патики за трчање се дизајнирани за бестрашни тркачи кои се доволно храбри да го променат теренот. Вашиот тренинг е ефикасен само ако постојано ги поместувате границите на издржливоста, а тоа е можно само со соодветна спортска опрема. New Balance FuelCell Summit носи нова технологија за подобрување на вашите перформанси. Hydrohesion ѓон обезбедува супериорно прилепување и на суви и на влажни терени. Rock Stop плочата во предниот дел помага да се заштити стапалото при трчање на карпест терен. Овие машки патики имаат конструкција налик на чевли со технологија Toe Protect која стратешки штити од камења, чакал и остри гранки. Средниот ѓон FuelCell обезбедува поголема стабилност при поголеми брзини на нерамни и лизгави патеки.Спецификација: Машки патики за трчање Плиток профил Врвки Rock Stop плоча во предниот дел Toe Protect технологија Hydrohesion гумен ѓон FuelCell среден ѓон за амортизирање.
Подетално

NEW BALANCE FUELCELL SUMMIT машките патики за трчање се дизајнирани за бестрашни тркачи кои се доволно храбри да го променат теренот. Вашиот тренинг е ефикасен само ако постојано ги поместувате границите на издржливоста, а тоа е можно само со соодветна спортска опрема. New Balance FuelCell Summit носи нова технологија за подобрување на вашите перформанси. Hydrohesion ѓон обезбедува супериорно прилепување и на суви и на влажни терени. Rock Stop плочата во предниот дел помага да се заштити стапалото при трчање на карпест терен. Овие машки патики имаат конструкција налик на чевли со технологија Toe Protect која стратешки штити од камења, чакал и остри гранки. Средниот ѓон FuelCell обезбедува поголема стабилност при поголеми брзини на нерамни и лизгави патеки.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Rock Stop плоча во предниот дел
 • Toe Protect технологија
 • Hydrohesion гумен ѓон
 • FuelCell среден ѓон за амортизирање

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5
  15 50 33
  5.5 38 23.5
  6 38.5 24
  6.5 39.5 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41.5 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46.5 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5
  14 49 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош