Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Marc
CHAMPION Marc
CHAMPION Marc
CHAMPION Marc
CHAMPION Marc
CHAMPION Marc
CHAMPION Marc
CHAMPION Marc
CHAMPION Marc
CHAMPION Marc
Детски патики
Код на производ:
(S32336-KK002)
CHAMPION

CHAMPION Marc

Prosečna ocena:
5
ocene
ocene
3
(Oceni)

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на Sport Vision online shop издвоивме производи на кои можеш да искористиш дополнителен попуст од 20% при купување на два или повеќе производи.

Побрзај, вметни ги во корпичка омилените модели и попустот ќе биде автоматски пресметан.

Акцијата важи до 29. септември.

Комплетната понуда можете да ја погледнете ТУКА.

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 28 28
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33 21
 • 34 34 21.5
 • 35 35 22.5
 • 36 36
 • 37 37
 • 38 38
 • 39 39
 • 40 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion Marc полудлабоките lifestyle патики за момчиња се одликуваат со модерен спортски изглед. Нивниот дизајн зрачи со стилот на кошаркарските патики. Карактеристичното Champion лого во контрастна боја го истакнува наследството на лојалноста на брендот. Тие се дизајнирани брзо да станат омилениот придружник во сите дневни авантури. Интересниот начин на врзување и полудлабокиот профил овозможуваат лесно облекување и фиксирање на зглобот. Освен што овозможуваат удобност и комфор, овие патики имаат ѓон кој ќе го поддржи секој детски чекор.Спецификација: Lifestyle патики за момчиња Длабок профил Врвки Украсени со Champion симбол Состав на горништето: 100% полиуретан Ѓон: Phylon, Tpr.
Подетално

Champion Marc полудлабоките lifestyle патики за момчиња се одликуваат со модерен спортски изглед. Нивниот дизајн зрачи со стилот на кошаркарските патики. Карактеристичното Champion лого во контрастна боја го истакнува наследството на лојалноста на брендот. Тие се дизајнирани брзо да станат омилениот придружник во сите дневни авантури. Интересниот начин на врзување и полудлабокиот профил овозможуваат лесно облекување и фиксирање на зглобот. Освен што овозможуваат удобност и комфор, овие патики имаат ѓон кој ќе го поддржи секој детски чекор.
Спецификација:

 • Lifestyle патики за момчиња
 • Длабок профил
 • Врвки
 • Украсени со Champion симбол
 • Состав на горништето: 100% полиуретан
 • Ѓон: Phylon, Tpr

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  28 28
  29 29
  30 30
  31 31
  32 32
  33 33 21
  34 34 21.5
  35 35 22.5
  36 36
  37 37
  38 38
  39 39
  40 40
  Остави оценка

  • Dragana Jovov
   Dragana Jovov

   23.09.2022. 10:46
  • Ruzica Kirovska-Lefkovska
   Ruzica Kirovska-Lefkovska

   12.09.2022. 13:03
  • Elena Gorgieva
   Elena Gorgieva

   04.09.2022. 11:12

  Слични производи

  Помош