Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Kyrie Flytrap 5
NIKE Kyrie Flytrap 5
NIKE Kyrie Flytrap 5
NIKE Kyrie Flytrap 5
NIKE Kyrie Flytrap 5
NIKE Kyrie Flytrap 5
NIKE Kyrie Flytrap 5
NIKE Kyrie Flytrap 5
NIKE Kyrie Flytrap 5
NIKE Kyrie Flytrap 5
Машки патики за кошарка
Код на производ:
(CZ4100-005)
NIKE

NIKE Kyrie Flytrap 5

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
6.390 ДЕН
Моментална цена
6.390 ДЕН
Цена со попуст
5.751 ДЕН
Заштеда: 639 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Kyrie Flytrap 5 се патики за кошарка за совршена контрола на подот. Кајри игра толку брзо и толку добро што другите изгледаат како да стојат во место во споредба со него. Овие патики не само што ви обезбедуваат совршено прилепување на површина, туку ви овозможуваат и да одите до крајните граници кога го менувате правецот. Ова најново издание на Flytrap патиките има Zoom Air единица под предниот дел од стапалото која се компресира кога ќе зачекорите и потоа се враќа кога ќе оттурнете од земјата. Во тој момент, тоа ви враќа малку енергија за да ви помогне да го совладате теренот. Лесниот мрежест горен дел удобно се прилагодува на вашето стапало. Врвките се врзуваат во цик-цак правец преку горниот дел од стапалото. Кога ќе ги заврзете, врвките цврсто ви го затегнуваат стапалото. Гумениот ѓон е формиран со можност за повеќенасочно движење за да ви овозможи совршена контрола на земјата, во која насока и да се движите. Гумата се витка по страничните на патиката за да ви овозможи дополнителна стабилност. Спецификација: Патики за кошарка Полудлабок профил Мрежесто горниште Air Zoom единица Гумен ѓон.
Подетално

Nike Kyrie Flytrap 5 се патики за кошарка за совршена контрола на подот. Кајри игра толку брзо и толку добро што другите изгледаат како да стојат во место во споредба со него. Овие патики не само што ви обезбедуваат совршено прилепување на површина, туку ви овозможуваат и да одите до крајните граници кога го менувате правецот. Ова најново издание на Flytrap патиките има Zoom Air единица под предниот дел од стапалото која се компресира кога ќе зачекорите и потоа се враќа кога ќе оттурнете од земјата. Во тој момент, тоа ви враќа малку енергија за да ви помогне да го совладате теренот. Лесниот мрежест горен дел удобно се прилагодува на вашето стапало. Врвките се врзуваат во цик-цак правец преку горниот дел од стапалото. Кога ќе ги заврзете, врвките цврсто ви го затегнуваат стапалото. Гумениот ѓон е формиран со можност за повеќенасочно движење за да ви овозможи совршена контрола на земјата, во која насока и да се движите. Гумата се витка по страничните на патиката за да ви овозможи дополнителна стабилност.
Спецификација:

 • Патики за кошарка
 • Полудлабок профил
 • Мрежесто горниште
 • Air Zoom единица
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош