Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Winflo 9 Premium
NIKE Air Winflo 9 Premium
NIKE Air Winflo 9 Premium
NIKE Air Winflo 9 Premium
NIKE Air Winflo 9 Premium
NIKE Air Winflo 9 Premium
NIKE Air Winflo 9 Premium
NIKE Air Winflo 9 Premium
NIKE Air Winflo 9 Premium
NIKE Air Winflo 9 Premium
Женски патики за трчање
Код на производ:
(DR8802-100)
NIKE

NIKE Air Winflo 9 Premium

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
7.490 ДЕН
Моментална цена
7.490 ДЕН
Моментална цена
7.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Winflo 9 Premium се женски патики за трчање. Кога почнавте да ја откривате љубовта кон трчањето во себе, сфативте дека ви требаат патики кои ќе ве следат и ќе бидат тука за вас низ секој дел од патот, секоја дупка и секој личен рекорд. Со амортизацијата што ја знаете и ја сакате, Nike Air Winflo 9 Premium женските патики за трчање ви нудат високи перформанси за секојдневни брзи тренинзи. Горниот дел има проѕирна мрежа и перфорација во предниот дел на стапалото за да ви овозможи прозрачност и удобност. Flywire врвките заедно со врвките на патиките даваат поголема поддршка и можност за сигурно прицврстување. Пената околу петицата и глуждот во комбинација со потпирачот во основата на петицата обезбедуваат добро вклопување. Јазикот е поврзан со внатрешната постава на горниот дел за да создаде посигурно чувство. Спецификација: Женски патики за трчање Плиток профил Врвки Прозрачно горниште Пена околу глуждот и петицата.
Подетално

Nike Air Winflo 9 Premium се женски патики за трчање. Кога почнавте да ја откривате љубовта кон трчањето во себе, сфативте дека ви требаат патики кои ќе ве следат и ќе бидат тука за вас низ секој дел од патот, секоја дупка и секој личен рекорд. Со амортизацијата што ја знаете и ја сакате, Nike Air Winflo 9 Premium женските патики за трчање ви нудат високи перформанси за секојдневни брзи тренинзи. Горниот дел има проѕирна мрежа и перфорација во предниот дел на стапалото за да ви овозможи прозрачност и удобност. Flywire врвките заедно со врвките на патиките даваат поголема поддршка и можност за сигурно прицврстување. Пената околу петицата и глуждот во комбинација со потпирачот во основата на петицата обезбедуваат добро вклопување. Јазикот е поврзан со внатрешната постава на горниот дел за да создаде посигурно чувство.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Прозрачно горниште
 • Пена околу глуждот и петицата

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 42 27
  10.5 42.5 27.5
  11 43 28
  11.5 44 28.5
  12 44.5 29
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош