Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

HOKA Challenger Atr 6
HOKA Challenger Atr 6
HOKA Challenger Atr 6
HOKA Challenger Atr 6
HOKA Challenger Atr 6
HOKA Challenger Atr 6
HOKA Challenger Atr 6
HOKA Challenger Atr 6
HOKA Challenger Atr 6
HOKA Challenger Atr 6
Женски патики за трчање
Код на производ:
(1106512-BGBGL)
HOKA

HOKA Challenger Atr 6

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Во склоп на EcoVision проектот, за Вас издвојуваме eco-friendly модели кои допринесуваат за заштита и зачувување на животната средина.

Претходна цена
8.190 ДЕН
Моментална цена
8.190 ДЕН
Моментална цена
8.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 36 22
 • 5.5 36 2/3 22.5
 • 6 37 1/3 23
 • 6.5 38 23.5
 • 7 38 2/3 24
 • 7.5 39 1/3 24.5
 • 8 40 25
 • 8.5 40 2/3 25.5
 • 9 41 1/3 26
 • 9.5 42 26.5
 • 10 10
 • 10.5 10.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
HOKA CHALLENGER ATR 6 се врвни женски патики за трчање на различни терени и површини. Користејќи го богатото наследство од претходните пет верзии на овој модел, создадовме одлична подобрена верзија на патики кои се подеднакво добри за трчање по груби, планински патеки како и на рамни, градски улици. Висококвалитетниот ѓон обезбедува одлична влечна сила и го штити стапалото од несакано лизгање. Средниот ѓон е направен од CMEVA пена и нуди високо ниво на амортизација, удобност на меките перничиња и враќање на енергијата. Без разлика дали трчате без разлика дали тоа го правите рекреативно или професионално, брендот HOKA носи врвни модели на патики за трчање на различни површини и ве мотивира да поминувате се повеќе и повеќе време секој ден на нови, предизвикувачки патеки. Со користење на рециклирани влакна за изработка на овие патики, дадовме свој придонес во зачувувањето на животната средина.Спецификација: Женски патики за трчање Врвки CMEVA пена во средниот ѓон Гумен ѓон со насочена поддршка.
Подетално

HOKA CHALLENGER ATR 6 се врвни женски патики за трчање на различни терени и површини. Користејќи го богатото наследство од претходните пет верзии на овој модел, создадовме одлична подобрена верзија на патики кои се подеднакво добри за трчање по груби, планински патеки како и на рамни, градски улици. Висококвалитетниот ѓон обезбедува одлична влечна сила и го штити стапалото од несакано лизгање. Средниот ѓон е направен од CMEVA пена и нуди високо ниво на амортизација, удобност на меките перничиња и враќање на енергијата. Без разлика дали трчате без разлика дали тоа го правите рекреативно или професионално, брендот HOKA носи врвни модели на патики за трчање на различни површини и ве мотивира да поминувате се повеќе и повеќе време секој ден на нови, предизвикувачки патеки. Со користење на рециклирани влакна за изработка на овие патики, дадовме свој придонес во зачувувањето на животната средина.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Врвки
 • CMEVA пена во средниот ѓон
 • Гумен ѓон со насочена поддршка

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд HOKA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5
  4
  4.5
  5 36 22
  5.5 36 2/3 22.5
  6 37 1/3 23
  6.5 38 23.5
  7 38 2/3 24
  7.5 39 1/3 24.5
  8 40 25
  8.5 40 2/3 25.5
  9 41 1/3 26
  9.5 42 26.5
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош