Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Team Hustle D 10
NIKE Team Hustle D 10
NIKE Team Hustle D 10
NIKE Team Hustle D 10
NIKE Team Hustle D 10
NIKE Team Hustle D 10
NIKE Team Hustle D 10
NIKE Team Hustle D 10
NIKE Team Hustle D 10
NIKE Team Hustle D 10
Детски патики
Код на производ:
(DQ0665-300)
NIKE

NIKE Team Hustle D 10

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2.5C 2.5C
 • 3.5C 3.5C
 • 4.5C 4.5C
 • 5.5C 5.5C
 • 6.5C 6.5C
 • 7.5C 7.5C
 • 8.5C 8.5C
 • 9.5C 9.5C
 • 2C 17 8
 • 3C 18.5 9
 • 4C 19.5 10
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 7C 24 13
 • 8C 25 14
 • 9C 26 15
 • 10C 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike TEAM HUSTLE D 10 се максимално удобни патики за мали момчиња. Тие се модерни, флексибилни и удобни и дизајнирани за секојдневните активности на вашето бебе. Мрежестиот горен дел е лесен и удобен, но во исто време цврсто ги држи стапалата на бебето. Кожните панели околу петицата обезбедуваат стабилност и поддршка. Прицврстувањето со велкро лепенка, еластичните врвки и јазичето на петицата го олеснуваат облекувањето и соблекувањето на овие удобни патики. Засиленото горниште е издржливо и лесно за одржување. Средниот ѓон од пена нуди лесно амортизирање при секој чекор, додека функционалниот среден ѓон обезбедува совршено прилепување на различни површини, што ги прави идеални за децата кои учат да одат. Спецификација: Детски патики Мрежест горен дел Велкро лепенки и еластични врвки Гумен ѓон .
Подетално

Nike TEAM HUSTLE D 10 се максимално удобни патики за мали момчиња. Тие се модерни, флексибилни и удобни и дизајнирани за секојдневните активности на вашето бебе. Мрежестиот горен дел е лесен и удобен, но во исто време цврсто ги држи стапалата на бебето. Кожните панели околу петицата обезбедуваат стабилност и поддршка. Прицврстувањето со велкро лепенка, еластичните врвки и јазичето на петицата го олеснуваат облекувањето и соблекувањето на овие удобни патики. Засиленото горниште е издржливо и лесно за одржување. Средниот ѓон од пена нуди лесно амортизирање при секој чекор, додека функционалниот среден ѓон обезбедува совршено прилепување на различни површини, што ги прави идеални за децата кои учат да одат.
Спецификација:

 • Детски патики
 • Мрежест горен дел
 • Велкро лепенки и еластични врвки
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2.5C
  3.5C
  4.5C
  5.5C
  6.5C
  7.5C
  8.5C
  9.5C
  2C 17 8
  3C 18.5 9
  4C 19.5 10
  5C 21 11
  6C 22 12
  7C 24 13
  8C 25 14
  9C 26 15
  10C 27 16
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош