Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Reebok Reebok Rush Runner 4
Reebok Reebok Rush Runner 4
Reebok Reebok Rush Runner 4
Reebok Reebok Rush Runner 4
Reebok Reebok Rush Runner 4
Reebok Reebok Rush Runner 4
Reebok Reebok Rush Runner 4
Reebok Reebok Rush Runner 4
Reebok Reebok Rush Runner 4
Reebok Reebok Rush Runner 4
Детски патики
Код на производ:
(GX4009)
Reebok

Reebok Reebok Rush Runner 4

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 31.5 20
 • 1.5 32 20.5
 • 2 32.5 21
 • 2.5 33 21.5
 • 3 34 22
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 5
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 7 7
 • 10 10
 • 10.5 27 16.5
 • 11 27.5 17
 • 11.5 28 17.5
 • 12 29 18
 • 12.5 30 18.5
 • 13 30.5 19
 • 13.5 31 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
REEBOK RUSH RUNNER 4.0 SYN ALT се удобни детски патики за момчиња, дизајнирани за секојдневно носење и инспирирани од трчањето. Тие не се дизајнирани само за деца кои сакаат да трчаат, туку и за сите други активни деца кои сакаат да истражуваат. Лесниот горен дел изработен од синтетика нежно го обвива детското стапало, му ја дава вистинската потпора и обезбедува одлична вентилација. Eva технологијата на средниот ѓон, со меки и лесни перничиња, обезбедува удобност, комфор и совршено амортизирање. Покрај врвките, патиките имаат и велкро лепенки кои го подобруваат вклопувањето. Овие детски патики се дел од урбаната спортска вибрација и вашите момчиња ќе бидат разиграни и активни во нив во текот на целиот ден. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување на површина и дава сигурност и самодоверба. Спецификација: Детски патики за момчиња Синтетичко горниште EVA среден ѓон Врвки и велкро лепенка Гумен ѓон.
Подетално

REEBOK RUSH RUNNER 4.0 SYN ALT се удобни детски патики за момчиња, дизајнирани за секојдневно носење и инспирирани од трчањето. Тие не се дизајнирани само за деца кои сакаат да трчаат, туку и за сите други активни деца кои сакаат да истражуваат. Лесниот горен дел изработен од синтетика нежно го обвива детското стапало, му ја дава вистинската потпора и обезбедува одлична вентилација. Eva технологијата на средниот ѓон, со меки и лесни перничиња, обезбедува удобност, комфор и совршено амортизирање. Покрај врвките, патиките имаат и велкро лепенки кои го подобруваат вклопувањето. Овие детски патики се дел од урбаната спортска вибрација и вашите момчиња ќе бидат разиграни и активни во нив во текот на целиот ден. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување на површина и дава сигурност и самодоверба.
Спецификација:

 • Детски патики за момчиња
 • Синтетичко горниште
 • EVA среден ѓон
 • Врвки и велкро лепенка
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Трчање
  Бренд Reebok
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1 31.5 20
  1.5 32 20.5
  2 32.5 21
  2.5 33 21.5
  3 34 22
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  7
  10
  10.5 27 16.5
  11 27.5 17
  11.5 28 17.5
  12 29 18
  12.5 30 18.5
  13 30.5 19
  13.5 31 19.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош