Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Reebok Reebok BB4500 Court
Reebok Reebok BB4500 Court
Reebok Reebok BB4500 Court
Reebok Reebok BB4500 Court
Reebok Reebok BB4500 Court
Reebok Reebok BB4500 Court
Reebok Reebok BB4500 Court
Reebok Reebok BB4500 Court
Reebok Reebok BB4500 Court
Reebok Reebok BB4500 Court
Детски патики за кошарка
Код на производ:
(GX1457)
Reebok

Reebok Reebok BB4500 Court

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 31.5 20
 • 1.5 32 20.5
 • 2 32.5 21
 • 2.5 33 21.5
 • 3 34 22
 • 3.5 34.5 22.5
 • 4 35 23
 • 4.5 36 23.33
 • 5 36.5 23.5
 • 5.5 37 24
 • 6 38 24.5
 • 6.5 38.5 24.66
 • 7 39 25
 • 7.5 7.5
 • 8 8
 • 8.5 8.5
 • 9 9
 • 9.5 9.5
 • 10 26.5 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
REEBOK BB4500 COURT се детски lifestyle патики за момчиња инспирирани од оригиналниот кошаркарски дизајн. Дозволете им на вашите момчиња да носат патики од вашиот омилен бренд уште од мали нозе. Удобниот и издржлив кожен горен дел совршено меко ги обвиткува стапалата на децата, а во исто време им ја обезбедува потребната цврстина. EVA средниот ѓон обезбедува удобност и совршено амортизирање со враќање на енергијата до малите стапала. Патиките се одликуваат со полудлабок профил, со одлична потпора и заштита на глуждот. Издржливиот гумен ѓон обезбедува одлично прилепување на површина и дава сигурност на чекорот. Без разлика дали играат кошарка или само се играат во дворот, овие патики се одлична поддршка за вашите момчиња и нема причина да не ги носат секој ден, цел ден. Спецификација: Детски патики инспирирани од кошарката – lifestyle Кожно горниште EVA среден ѓон Полудлабок профил Гумен ѓон.
Подетално

REEBOK BB4500 COURT се детски lifestyle патики за момчиња инспирирани од оригиналниот кошаркарски дизајн. Дозволете им на вашите момчиња да носат патики од вашиот омилен бренд уште од мали нозе. Удобниот и издржлив кожен горен дел совршено меко ги обвиткува стапалата на децата, а во исто време им ја обезбедува потребната цврстина. EVA средниот ѓон обезбедува удобност и совршено амортизирање со враќање на енергијата до малите стапала. Патиките се одликуваат со полудлабок профил, со одлична потпора и заштита на глуждот. Издржливиот гумен ѓон обезбедува одлично прилепување на површина и дава сигурност на чекорот. Без разлика дали играат кошарка или само се играат во дворот, овие патики се одлична поддршка за вашите момчиња и нема причина да не ги носат секој ден, цел ден.
Спецификација:

 • Детски патики инспирирани од кошарката – lifestyle
 • Кожно горниште
 • EVA среден ѓон
 • Полудлабок профил
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Кошарка
  Бренд Reebok
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1 31.5 20
  1.5 32 20.5
  2 32.5 21
  2.5 33 21.5
  3 34 22
  3.5 34.5 22.5
  4 35 23
  4.5 36 23.33
  5 36.5 23.5
  5.5 37 24
  6 38 24.5
  6.5 38.5 24.66
  7 39 25
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  10 26.5 16
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош