Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Air Max Alpha Trainer 5
Машки патики за тренинг
Код на производ:
(621716-033)
NIKE

NIKE Air Max Alpha Trainer 5

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Max Alpha Trainer 5 се машки патики за тренинг кои можат да се носат вон спортски активности. Овие машки патики го подигнуваат нивото и квалитетот на тренингот. Тие носат совршена удобност и спортска елеганција. Широката, рамна основа ви дава подобрена стабилност и стисок за сите видови вежби, без да го жртвувате стилот. Air Max единицата во петицата е првично дизајнирана да ја обезбеди потребната удобност, а пената околу глуждот додава удобност и го штити глуждот од повреди. Издржливиот мрежест горен дел обезбедува одлична прозрачност. Средниот ѓон од пена кој се протега по должината на патиката додава стабилност и обезбедува одлично амортизирање. Јазичето за повлекување на петицата го олеснува облекувањето и соблекувањето. Гумениот ѓон со флексибилни жлебови напред обезбедува одлично прилепување на сите површини и ги прави овие патики издржливи и функционални.Спецификација: Машки патики за тренинг Air Max единица Врвки Издржлива прозрачна мрежа Среден ѓон од пена Гумен ѓон со жлебови.
Подетално

Nike Air Max Alpha Trainer 5 се машки патики за тренинг кои можат да се носат вон спортски активности. Овие машки патики го подигнуваат нивото и квалитетот на тренингот. Тие носат совршена удобност и спортска елеганција. Широката, рамна основа ви дава подобрена стабилност и стисок за сите видови вежби, без да го жртвувате стилот. Air Max единицата во петицата е првично дизајнирана да ја обезбеди потребната удобност, а пената околу глуждот додава удобност и го штити глуждот од повреди. Издржливиот мрежест горен дел обезбедува одлична прозрачност. Средниот ѓон од пена кој се протега по должината на патиката додава стабилност и обезбедува одлично амортизирање. Јазичето за повлекување на петицата го олеснува облекувањето и соблекувањето. Гумениот ѓон со флексибилни жлебови напред обезбедува одлично прилепување на сите површини и ги прави овие патики издржливи и функционални.
Спецификација:

 • Машки патики за тренинг
 • Air Max единица
 • Врвки
 • Издржлива прозрачна мрежа
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон со жлебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош