Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas X SPEEDPORTAL.3 FG
adidas X SPEEDPORTAL.3 FG
adidas X SPEEDPORTAL.3 FG
adidas X SPEEDPORTAL.3 FG
adidas X SPEEDPORTAL.3 FG
adidas X SPEEDPORTAL.3 FG
adidas X SPEEDPORTAL.3 FG
adidas X SPEEDPORTAL.3 FG
adidas X SPEEDPORTAL.3 FG
adidas X SPEEDPORTAL.3 FG
Копачки за возрасни
Код на производ:
(GW8469)
adidas

adidas X SPEEDPORTAL.3 FG

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
5.788 ДЕН
Моментална цена
5.788 ДЕН
Цена со попуст
4.630 ДЕН
Заштеда: 1.158 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10- 45 1/3 29
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 12-
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Отворете се за повеќедимензионална брзина со adidas X SPEEDPORTAL.3 FG машките копачки. Дополнителните крампони во предниот дел на стапалото на лесниот ѓон обезбедуваат брза реакција. Текстилниот горен дел вклучува потпорен, рамно плетено и цврсто TPU засилување во пределот на петицата за оптимална фиксација на стапалото. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% Primegreen, рециклиран материјал со високи перформанси. Спецификација: За игра на цврсти површини - сува, природна трева Плиток профил Врвки Текстилен горен дел Текстилна внатрешност TPU засилување во петицата Крампони дизајнирани за експлозивна брзина и максимална влечна сила.
Подетално

Отворете се за повеќедимензионална брзина со adidas X SPEEDPORTAL.3 FG машките копачки. Дополнителните крампони во предниот дел на стапалото на лесниот ѓон обезбедуваат брза реакција. Текстилниот горен дел вклучува потпорен, рамно плетено и цврсто TPU засилување во пределот на петицата за оптимална фиксација на стапалото. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% Primegreen, рециклиран материјал со високи перформанси.
Спецификација:

 • За игра на цврсти површини - сува, природна трева
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Текстилен горен дел
 • Текстилна внатрешност
 • TPU засилување во петицата
 • Крампони дизајнирани за експлозивна брзина и максимална влечна сила

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 27
  9 43 1/3 27.5
  9- 44 28
  10 44 2/3 28.5
  10- 45 1/3 29
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12-
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош