Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas COPA SENSE.1 FG
adidas COPA SENSE.1 FG
adidas COPA SENSE.1 FG
adidas COPA SENSE.1 FG
adidas COPA SENSE.1 FG
adidas COPA SENSE.1 FG
adidas COPA SENSE.1 FG
adidas COPA SENSE.1 FG
adidas COPA SENSE.1 FG
adidas COPA SENSE.1 FG
Копачки за возрасни
Код на производ:
(GW3604)
adidas

adidas COPA SENSE.1 FG

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
13.888 ДЕН
Моментална цена
13.888 ДЕН
Моментална цена
13.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10- 45 1/3 29
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 12-
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Верувајте му на својот инстикт во adidas COPA SENSE.1 FG машките копачки за фудбал. Sensepods пената ја пополнува секоја празнина во пределот на петицата, така што ќе се чувствувате како да сте едно со вашите копачки. Мекиот кожен горен дел обезбедува удобност. Touchpods и Softstuds удобноста ве прави подобри, побрзи и поуспешни. Спецификација: Плиток профил Врвки Горен дел од мека кожа Touchpods Softstuds Sensepods пена.
Подетално

Верувајте му на својот инстикт во adidas COPA SENSE.1 FG машките копачки за фудбал. Sensepods пената ја пополнува секоја празнина во пределот на петицата, така што ќе се чувствувате како да сте едно со вашите копачки. Мекиот кожен горен дел обезбедува удобност. Touchpods и Softstuds удобноста ве прави подобри, побрзи и поуспешни.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од мека кожа
 • Touchpods
 • Softstuds
 • Sensepods пена

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 27
  9 43 1/3 27.5
  9- 44 28
  10 44 2/3 28.5
  10- 45 1/3 29
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12-
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош