Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Predator Edge.4 Fxg
adidas Predator Edge.4 Fxg
adidas Predator Edge.4 Fxg
adidas Predator Edge.4 Fxg
adidas Predator Edge.4 Fxg
adidas Predator Edge.4 Fxg
adidas Predator Edge.4 Fxg
adidas Predator Edge.4 Fxg
adidas Predator Edge.4 Fxg
adidas Predator Edge.4 Fxg
Машки копачки
Код на производ:
(GW0991)
adidas

adidas Predator Edge.4 Fxg

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.588 ДЕН
Моментална цена
3.588 ДЕН
Цена со попуст
2.870 ДЕН
Заштеда: 718 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Кога секој допир е важен, adidas Predator Edge 4. FG машките копачки за фудбал наменети за игра на цврст терен ви даваат предност. Синтетичкиот горен дел обезбедува меко чувство и удобно вклопување. Гумениот ѓон ви овозможува да доминирате на теренот. adidas Predator Edge 4. Машките копачки се направени од рециклирани материјали, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Дизајнирани за игра на цврста подлога - сува, природна трева Плиток профил Врвки Текстилен синтетички горен дел.
Подетално

Кога секој допир е важен, adidas Predator Edge 4. FG машките копачки за фудбал наменети за игра на цврст терен ви даваат предност. Синтетичкиот горен дел обезбедува меко чувство и удобно вклопување. Гумениот ѓон ви овозможува да доминирате на теренот. adidas Predator Edge 4. Машките копачки се направени од рециклирани материјали, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Дизајнирани за игра на цврста подлога - сува, природна трева
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Текстилен синтетички горен дел

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош