Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Terrex Trailmaker Gtx
adidas Terrex Trailmaker Gtx
adidas Terrex Trailmaker Gtx
adidas Terrex Trailmaker Gtx
adidas Terrex Trailmaker Gtx
adidas Terrex Trailmaker Gtx
adidas Terrex Trailmaker Gtx
adidas Terrex Trailmaker Gtx
adidas Terrex Trailmaker Gtx
adidas Terrex Trailmaker Gtx
adidas Terrex Trailmaker Gtx
adidas Terrex Trailmaker Gtx
Машки outdoor патики
Код на производ:
(FX4613)
adidas

adidas Terrex Trailmaker Gtx

Во склоп на EcoVision проектот, за Вас издвојуваме eco-friendly модели кои допринесуваат за заштита и зачувување на животната средина.

Претходна цена
7.388 ДЕН
Моментална цена
7.388 ДЕН
Моментална цена
7.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TERREX TRAILMAKER GTX се машки патики за планинарење кои ќе му дозволат на вашето чувство за авантура да ве води во текот на денот и да уживате во пешачењето во природа. Без разлика дали сте во град или на патека, овие патики секогаш носат предност со супериорна удобност. Чувството на удобност, како кај патиките за трчање го зголемува вашиот опсег и носи дополнителна мотивација за чекорење. Водоотпорниот и прозрачен горен дел ви овозможува да се фокусирате на уживањето во пешачењето. Облечете ги и откријте каде ќе ве одведе пешачката патека денес.Спецификација:Машки патики за планинарењеВрвкиИздржлив и долготраен горен дел отпорен на удариРастеглив текстилен горен дел со EVA рамка за стабилизацијаGORE-TEX® материјал кој ги одржува стапалата суви Traxion гумен ѓонEVA лесен и издржлив среден ѓонКод на производ: FX4613.
Подетално

adidas TERREX TRAILMAKER GTX се машки патики за планинарење кои ќе му дозволат на вашето чувство за авантура да ве води во текот на денот и да уживате во пешачењето во природа. Без разлика дали сте во град или на патека, овие патики секогаш носат предност со супериорна удобност. Чувството на удобност, како кај патиките за трчање го зголемува вашиот опсег и носи дополнителна мотивација за чекорење. Водоотпорниот и прозрачен горен дел ви овозможува да се фокусирате на уживањето во пешачењето. Облечете ги и откријте каде ќе ве одведе пешачката патека денес.
Спецификација:

 • Машки патики за планинарење
 • Врвки
 • Издржлив и долготраен горен дел отпорен на удари
 • Растеглив текстилен горен дел со EVA рамка за стабилизација
 • GORE-TEX® материјал кој ги одржува стапалата суви
 • Traxion гумен ѓон
 • EVA лесен и издржлив среден ѓон
 • Код на производ: FX4613

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош