Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CONVERSE Chuck Taylor All Star Move
CONVERSE Chuck Taylor All Star Move
CONVERSE Chuck Taylor All Star Move
CONVERSE Chuck Taylor All Star Move
CONVERSE Chuck Taylor All Star Move
CONVERSE Chuck Taylor All Star Move
CONVERSE Chuck Taylor All Star Move
CONVERSE Chuck Taylor All Star Move
CONVERSE Chuck Taylor All Star Move
CONVERSE Chuck Taylor All Star Move
CONVERSE Chuck Taylor All Star Move
CONVERSE Chuck Taylor All Star Move
Женски патики
Код на производ:
(568498C)
CONVERSE

CONVERSE Chuck Taylor All Star Move

Претходна цена
5.590 ДЕН
Моментална цена
5.590 ДЕН
Моментална цена
5.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 33.5
 • 3.5 34
 • 4 34.5
 • 4.5 35
 • 5 35
 • 5.5 36
 • 6 36.5
 • 6.5 37
 • 7 37.5
 • 7.5 38
 • 8 39
 • 8.5 39.5
 • 9 40
 • 9.5 41
 • 10 41.5
 • 10.5 42
 • 11 42.5
 • 11.5 43
 • 12 44
 • 13 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд CONVERSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3 33.5
3.5 34
4 34.5
4.5 35
5 35
5.5 36
6 36.5
6.5 37
7 37.5
7.5 38
8 39
8.5 39.5
9 40
9.5 41
10 41.5
10.5 42
11 42.5
11.5 43
12 44
13 45
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош