Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Renew Run 3
NIKE Renew Run 3
NIKE Renew Run 3
NIKE Renew Run 3
NIKE Renew Run 3
NIKE Renew Run 3
NIKE Renew Run 3
NIKE Renew Run 3
NIKE Renew Run 3
NIKE Renew Run 3
Машки патики за трчање
Код на производ:
(DC9413-003)
NIKE

NIKE Renew Run 3

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
6.390 ДЕН
Моментална цена
6.390 ДЕН
Цена со попуст
5.751 ДЕН
Заштеда: 639 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Renew Run 3 се машки патики дизајнирани за секојдневно трчање. Renew пената е помека од претходните модели, заштитувајќи ја вашата нога во контакт со земјата. Додадовме повеќе пена за од петица до пети за целосна удобност. Прозрачната мрежа на горништето ви помага да одржите чувство на удобност и сигурност со зголемување на протокот на воздух. Растегливиот материјал на горниот дел овозможува подобро прилагодување на стапалата, за повеќе простор во предниот дел и прстите. Издржливиот гумен ѓон обезбедува тракција онаму каде што ви треба, така што останувате фокусирани на километрите пред вас. Спецификација: Машки патики за трчање Плиток профил Врвки Мрежест горен дел Renew пена.
Подетално

Nike Renew Run 3 се машки патики дизајнирани за секојдневно трчање. Renew пената е помека од претходните модели, заштитувајќи ја вашата нога во контакт со земјата. Додадовме повеќе пена за од петица до пети за целосна удобност. Прозрачната мрежа на горништето ви помага да одржите чувство на удобност и сигурност со зголемување на протокот на воздух. Растегливиот материјал на горниот дел овозможува подобро прилагодување на стапалата, за повеќе простор во предниот дел и прстите. Издржливиот гумен ѓон обезбедува тракција онаму каде што ви треба, така што останувате фокусирани на километрите пред вас.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • Renew пена

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош