Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas CourtFlash
adidas CourtFlash
adidas CourtFlash
adidas CourtFlash
adidas CourtFlash
adidas CourtFlash
adidas CourtFlash
adidas CourtFlash
adidas CourtFlash
adidas CourtFlash
Женски патики за тенис
Код на производ:
(GW6263)
adidas

adidas CourtFlash

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.788 ДЕН
Моментална цена
4.788 ДЕН
Моментална цена
4.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Убрзајте ја вашата игра во adidas CourtFlash женските патики за тенис. Лесниот мрежест горен дел е дизајниран да ве држи чекор понапред од вашите противници. Текстурираниот дел во пределот на петицата го фиксира вашето стапало на место за секој спринт, додека средниот EVA ѓон помага да се ублажи контактот на вашето стапало со земјата. Adiwear ѓонот ви дава контрола на цврст терен. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% рециклиран материјал. Спецификација: Плиток профил Врвки EVA среден ѓон Мрежест горен дел Текстуриран дел во пределот на петицата Adiwear ѓон.
Подетално

Убрзајте ја вашата игра во adidas CourtFlash женските патики за тенис. Лесниот мрежест горен дел е дизајниран да ве држи чекор понапред од вашите противници. Текстурираниот дел во пределот на петицата го фиксира вашето стапало на место за секој спринт, додека средниот EVA ѓон помага да се ублажи контактот на вашето стапало со земјата. Adiwear ѓонот ви дава контрола на цврст терен. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • EVA среден ѓон
 • Мрежест горен дел
 • Текстуриран дел во пределот на петицата
 • Adiwear ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Тенис
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3 35 1/2 21.5
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12- 48 29.7
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош