Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
Машки патики
Код на производ:
(DV0527-001)
NIKE

NIKE Waffle Debut

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ретро стилот се комбинира со модерниот во Nike Waffle Debut машките патики. Веселите графики на нив слават 50 години од иновациите на Nike. Лесни за стилизирање, тие имаат горниште од велур и најлон и модернизиран среден ѓон за совршен изглед. Разиграната графика го втемелува вашиот изглед во наследниот стил, додека свежите материјали ве водат во иднината. Подигнатиот среден ѓон од пена го подига вашиот изглед на повисоко ниво, внесувајќи модерен пресврт. Swoosh логото се обвиткани околу петицата за полесно облекување и соблекување. Меките набори од велур потсетуваат на материјалите што се користат за BRS патиките, додека текстилните подслоеви додаваат издржливост. Овој ѓон не само што ви обезбедува добра влечна сила, издржливост и наследен стил - тој го докажува и својот квалитет секој ден. Поставениот плиток отвор околу глуждот обезбедува елегантен изглед и уште подобро чувство. Спецификација: Машки lifestyle патики Плиток профил Врвки Горен дел од велур и најлон Среден ѓон од пена Гумен waffle ѓон.
Подетално

Ретро стилот се комбинира со модерниот во Nike Waffle Debut машките патики. Веселите графики на нив слават 50 години од иновациите на Nike. Лесни за стилизирање, тие имаат горниште од велур и најлон и модернизиран среден ѓон за совршен изглед. Разиграната графика го втемелува вашиот изглед во наследниот стил, додека свежите материјали ве водат во иднината. Подигнатиот среден ѓон од пена го подига вашиот изглед на повисоко ниво, внесувајќи модерен пресврт. Swoosh логото се обвиткани околу петицата за полесно облекување и соблекување. Меките набори од велур потсетуваат на материјалите што се користат за BRS патиките, додека текстилните подслоеви додаваат издржливост. Овој ѓон не само што ви обезбедува добра влечна сила, издржливост и наследен стил - тој го докажува и својот квалитет секој ден. Поставениот плиток отвор околу глуждот обезбедува елегантен изглед и уште подобро чувство.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од велур и најлон
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен waffle ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош