Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas X Speedportal.1 In
adidas X Speedportal.1 In
adidas X Speedportal.1 In
adidas X Speedportal.1 In
adidas X Speedportal.1 In
adidas X Speedportal.1 In
adidas X Speedportal.1 In
adidas X Speedportal.1 In
adidas X Speedportal.1 In
adidas X Speedportal.1 In
adidas X Speedportal.1 In
adidas X Speedportal.1 In
Патики за фудбал за возрасни
Код на производ:
(GW8438)
adidas

adidas X Speedportal.1 In

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
7.588 ДЕН
Моментална цена
7.588 ДЕН
Моментална цена
7.588 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10- 45 1/3 29
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 12-
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Отворете се за повеќедимензионална брзина со adidas SPEEDPORTAL.1 ВО машките патики за мал фудбал. Стилски и исклучително удобни, овие патики поддржуваат моментални реакции со LIGHTSTRIKE средниот ѓон со низок профил и гумениот надворешен ѓон. Speedskin горништето го прегрнува стапалото за удобно вклопување. Прилагодливиот PRIMEKNIT отвор на патиката го заклучува вашето стапало, обезбедувајќи поддршка во секој момент. Лесниот карбонски дел во петицата овозможува брзи кои ѝ пркосат на физиката. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% Primegreen, рециклиран материјал со високи перформанси. Спецификација: За игра во затворен простор Плиток профил Врвки Speedskin горниште PRIMEKNIT отвор LIGHTSTRIKE среден ѓон Гумен ѓон.
Подетално

Отворете се за повеќедимензионална брзина со adidas SPEEDPORTAL.1 ВО машките патики за мал фудбал. Стилски и исклучително удобни, овие патики поддржуваат моментални реакции со LIGHTSTRIKE средниот ѓон со низок профил и гумениот надворешен ѓон. Speedskin горништето го прегрнува стапалото за удобно вклопување. Прилагодливиот PRIMEKNIT отвор на патиката го заклучува вашето стапало, обезбедувајќи поддршка во секој момент. Лесниот карбонски дел во петицата овозможува брзи кои ѝ пркосат на физиката. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% Primegreen, рециклиран материјал со високи перформанси.
Спецификација:

 • За игра во затворен простор
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Speedskin горниште
 • PRIMEKNIT отвор
 • LIGHTSTRIKE среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 27
  9 43 1/3 27.5
  9- 44 28
  10 44 2/3 28.5
  10- 45 1/3 29
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12-
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош