Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Timer
CHAMPION Timer
CHAMPION Timer
CHAMPION Timer
CHAMPION Timer
CHAMPION Timer
CHAMPION Timer
CHAMPION Timer
CHAMPION Timer
CHAMPION Timer
Детски патики
Код на производ:
(S32703-BS501)
CHAMPION

CHAMPION Timer

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на Sport Vision online shop издвоивме производи на кои можеш да искористиш дополнителен попуст од 20% при купување на два или повеќе производи.

Побрзај, вметни ги во корпичка омилените модели и попустот ќе биде автоматски пресметан.

Акцијата важи до 29. септември.

Комплетната понуда можете да ја погледнете ТУКА.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 28 28
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33 21
 • 34 34 21.5
 • 35 35 22.5
 • 36 36
 • 37 37
 • 38 38
 • 39 39
 • 40 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion TIMER се lifestyle плитки патики за девојчиња, направени за да обезбедат удобност и комфор за време на целодневните активности. Тие ги имаат препознатливите бои Champion логото на нив, а нивниот дизајн гарантира дека наскоро ќе станат омилениот придружник на сите девојчиња во нивните секојдневни авантури. Покрај тоа што ќе бидат удобни за носење, овие патики за девојчиња ќе ги задржат нивните стапала за да се чувствуваат сигурно при секој чекор.Спецификација: Плитки патики за девојчиња - lifestyle Украсени со Champion симбол.
Подетално

Champion TIMER се lifestyle плитки патики за девојчиња, направени за да обезбедат удобност и комфор за време на целодневните активности. Тие ги имаат препознатливите бои Champion логото на нив, а нивниот дизајн гарантира дека наскоро ќе станат омилениот придружник на сите девојчиња во нивните секојдневни авантури. Покрај тоа што ќе бидат удобни за носење, овие патики за девојчиња ќе ги задржат нивните стапала за да се чувствуваат сигурно при секој чекор.
Спецификација:

 • Плитки патики за девојчиња - lifestyle
 • Украсени со Champion симбол

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  28 28
  29 29
  30 30
  31 31
  32 32
  33 33 21
  34 34 21.5
  35 35 22.5
  36 36
  37 37
  38 38
  39 39
  40 40
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош