Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Reebok Reebok Royal Prime 2
Reebok Reebok Royal Prime 2
Reebok Reebok Royal Prime 2
Reebok Reebok Royal Prime 2
Reebok Reebok Royal Prime 2
Reebok Reebok Royal Prime 2
Reebok Reebok Royal Prime 2
Reebok Reebok Royal Prime 2
Детски патики за тенис
Код на производ:
(GX1455)
Reebok

Reebok Reebok Royal Prime 2

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 16 7
 • 1.5 16.5 7.5
 • 2 17 8
 • 2.5 18 8.5
 • 3 18.5 9
 • 3.5 19 9.5
 • 4 19.5 10
 • 4.5 20 10.5
 • 5 21 11
 • 5.5 21.5 11.5
 • 6 22 12
 • 6.5 22.5 12.5
 • 7 23.5 13
 • 7.5 24 13.5
 • 8 25 14
 • 8.5 25.5 14.5
 • 9 26 15
 • 9.5 26.5 15.5
 • 10 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
REEBOK ROYAL PRIME 2.0 2V се удобни детски патики за бебиња, дизајнирани за удобност и комфор. Облечете го вашиот мал спортист во овие машки патики со лесна амортизација и издржлив ѓон. Синтетичкиот горен дел со странична потпора, кој нежно се обвиткува околу стапалото на детето, му ја дава вистинската потпора и обезбедува одлична вентилација. Средниот ѓон од технологијата Eva, со меки перничиња обезбедува удобност, комфор и совршено амортизирање, без разлика дали децата трчаат, скокаат или се искачуваат. Патиките се одликуваат со плиток профил и велкро ремени кои го олеснуваат облекувањето и соблекувањето. Контрастните странични ленти и смелата Reebok графика им даваат препознатлив изглед. Овие детски патики се дел од урбаната спортска вибрација и вашите момчиња ќе бидат разиграни и активни во нив во текот на целиот ден. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување и дава сигурност и поддршка на чекорите на секое дете. Спецификација: Детски патики за бебиња – lifestyle Синтетички горен дел со странична потпора Контрастни странични пруги Reebok графика ЕVA среден ѓон Велкро ремени Плиток профил Гумен ѓон.
Подетално

REEBOK ROYAL PRIME 2.0 2V се удобни детски патики за бебиња, дизајнирани за удобност и комфор. Облечете го вашиот мал спортист во овие машки патики со лесна амортизација и издржлив ѓон. Синтетичкиот горен дел со странична потпора, кој нежно се обвиткува околу стапалото на детето, му ја дава вистинската потпора и обезбедува одлична вентилација. Средниот ѓон од технологијата Eva, со меки перничиња обезбедува удобност, комфор и совршено амортизирање, без разлика дали децата трчаат, скокаат или се искачуваат. Патиките се одликуваат со плиток профил и велкро ремени кои го олеснуваат облекувањето и соблекувањето. Контрастните странични ленти и смелата Reebok графика им даваат препознатлив изглед. Овие детски патики се дел од урбаната спортска вибрација и вашите момчиња ќе бидат разиграни и активни во нив во текот на целиот ден. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување и дава сигурност и поддршка на чекорите на секое дете.
Спецификација:

 • Детски патики за бебиња – lifestyle
 • Синтетички горен дел со странична потпора
 • Контрастни странични пруги
 • Reebok графика
 • ЕVA среден ѓон
 • Велкро ремени
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Тенис
  Бренд Reebok
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1 16 7
  1.5 16.5 7.5
  2 17 8
  2.5 18 8.5
  3 18.5 9
  3.5 19 9.5
  4 19.5 10
  4.5 20 10.5
  5 21 11
  5.5 21.5 11.5
  6 22 12
  6.5 22.5 12.5
  7 23.5 13
  7.5 24 13.5
  8 25 14
  8.5 25.5 14.5
  9 26 15
  9.5 26.5 15.5
  10 27 16
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош