Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas X Speedportal. 1Tf
adidas X Speedportal. 1Tf
adidas X Speedportal. 1Tf
adidas X Speedportal. 1Tf
adidas X Speedportal. 1Tf
adidas X Speedportal. 1Tf
adidas X Speedportal. 1Tf
adidas X Speedportal. 1Tf
adidas X Speedportal. 1Tf
adidas X Speedportal. 1Tf
adidas X Speedportal. 1Tf
adidas X Speedportal. 1Tf
Патики за фудбал за возрасни
Код на производ:
(GW8973)
adidas

adidas X Speedportal. 1Tf

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
7.488 ДЕН
Моментална цена
7.488 ДЕН
Моментална цена
7.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10- 45 1/3 29
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 12-
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Отворете се за повеќедимензионална брзина со adidas SPEEDPORTAL.1 TF машките патики за фудбал. Стилски и исклучително удобни, овие патики поддржуваат моментални реакции со LIGHTSTRIKE среден ѓон со низок профил и гумениот надворешен ѓон. Speedskin горништето го прегрнува стапалото за удобно вклопување. Прилагодливиот PRIMEKNIT отвор на на патиката го заклучува вашето стапало, обезбедувајќи поддршка во секој момент. Лесниот карбонски дел во петицата овозможува брзи спринтови и заобиколувања кои ѝ пркосат на физиката. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% Primegreen рециклиран материјал со високи перформанси. Спецификација: За игра на вештачка трева Плиток профил Врвки Speedskin горниште PRIMEKNIT отвор LIGHTSTRIKE среден ѓон Гумен ѓон.
Подетално

Отворете се за повеќедимензионална брзина со adidas SPEEDPORTAL.1 TF машките патики за фудбал. Стилски и исклучително удобни, овие патики поддржуваат моментални реакции со LIGHTSTRIKE среден ѓон со низок профил и гумениот надворешен ѓон. Speedskin горништето го прегрнува стапалото за удобно вклопување. Прилагодливиот PRIMEKNIT отвор на на патиката го заклучува вашето стапало, обезбедувајќи поддршка во секој момент. Лесниот карбонски дел во петицата овозможува брзи спринтови и заобиколувања кои ѝ пркосат на физиката. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% Primegreen рециклиран материјал со високи перформанси.
Спецификација:

 • За игра на вештачка трева
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Speedskin горниште
 • PRIMEKNIT отвор
 • LIGHTSTRIKE среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 27
  9 43 1/3 27.5
  9- 44 28
  10 44 2/3 28.5
  10- 45 1/3 29
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12-
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош