Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Defy All Day
NIKE Defy All Day
NIKE Defy All Day
NIKE Defy All Day
NIKE Defy All Day
NIKE Defy All Day
NIKE Defy All Day
NIKE Defy All Day
NIKE Defy All Day
NIKE Defy All Day
Машки патики за тренинг
Код на производ:
(DJ1196-002)
NIKE

NIKE Defy All Day

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Defy All Day се машки патики за тренинг кои можат да се носат и надвор од спортските активности. Овие машки патики, комбинирајќи врвен дизајн и функционалност, го подигнуваат нивото на тренгот на повисоко ниво. Тие носат совршена удобност и спортска елеганција. Цврстата кожа на горниот дел ги задоволува барањата на вашиот тренинг. Подлогата од пена, меката влошка и перничињата околу глуждовите обезбедуваат удобност онаму каде што најмногу ви е потребна. Без разлика дали тренирате или пешачите, удобноста и обновувањето на енергијата се на листата на приоритети. Флексибилната конструкција на ѓонот со жлебови овозможува вашето стапало да се движи природно, а целосната гума во ѓонот обезбедува долготрајност и одлично прилепување на површината. Спецификација: Машки патики за тренинг Цврста горен дел од кожа Подлога од пена Меки влошки Перничиња околу глуждот Гумен ѓон.
Подетално

Nike Defy All Day се машки патики за тренинг кои можат да се носат и надвор од спортските активности. Овие машки патики, комбинирајќи врвен дизајн и функционалност, го подигнуваат нивото на тренгот на повисоко ниво. Тие носат совршена удобност и спортска елеганција. Цврстата кожа на горниот дел ги задоволува барањата на вашиот тренинг. Подлогата од пена, меката влошка и перничињата околу глуждовите обезбедуваат удобност онаму каде што најмногу ви е потребна. Без разлика дали тренирате или пешачите, удобноста и обновувањето на енергијата се на листата на приоритети. Флексибилната конструкција на ѓонот со жлебови овозможува вашето стапало да се движи природно, а целосната гума во ѓонот обезбедува долготрајност и одлично прилепување на површината.
Спецификација:

 • Машки патики за тренинг
 • Цврста горен дел од кожа
 • Подлога од пена
 • Меки влошки
 • Перничиња околу глуждот
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош