Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Legend Essential 2
NIKE Legend Essential 2
NIKE Legend Essential 2
NIKE Legend Essential 2
NIKE Legend Essential 2
NIKE Legend Essential 2
NIKE Legend Essential 2
NIKE Legend Essential 2
NIKE Legend Essential 2
NIKE Legend Essential 2
Женски патики за тренинг
Код на производ:
(CQ9545-009)
NIKE

NIKE Legend Essential 2

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Legend Essential 2 се женски патики за тренинг дизајнирани за максимална поддршка. Овие машки патики, комбинирајќи супериорен дизајн и функционалност, го подигнуваат нивото на тренингот на повисоко ниво. Мрежата во форма на саќе и издржливите набори на задната страна и страничните делови им ја даваат потребната цврстина. Пристигнуваат со рамна и стабилна петица и носат голема флексибилност под прстите. Жлебовите на ѓонот, под прстите го прават флексибилен за склекови, а самиот гумениот ѓон обезбедува долготрајност и одлично прилепување на површина. Спецификација: Женски патики за тренинг Мрежа во облик на саќе Издржливи набори на задниот и страничните делови Жлебови на ѓонот под прстите Гумен ѓон.
Подетално

Nike Legend Essential 2 се женски патики за тренинг дизајнирани за максимална поддршка. Овие машки патики, комбинирајќи супериорен дизајн и функционалност, го подигнуваат нивото на тренингот на повисоко ниво. Мрежата во форма на саќе и издржливите набори на задната страна и страничните делови им ја даваат потребната цврстина. Пристигнуваат со рамна и стабилна петица и носат голема флексибилност под прстите. Жлебовите на ѓонот, под прстите го прават флексибилен за склекови, а самиот гумениот ѓон обезбедува долготрајност и одлично прилепување на површина.
Спецификација:

 • Женски патики за тренинг
 • Мрежа во облик на саќе
 • Издржливи набори на задниот и страничните делови
 • Жлебови на ѓонот под прстите
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 42 27
  10.5 42.5 27.5
  11 43 28
  11.5 44 28.5
  12 44.5 29
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош