Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Grand Court Minnie
adidas Grand Court Minnie
adidas Grand Court Minnie
adidas Grand Court Minnie
adidas Grand Court Minnie
adidas Grand Court Minnie
adidas Grand Court Minnie
adidas Grand Court Minnie
adidas Grand Court Minnie
adidas Grand Court Minnie
Детски патики
Код на производ:
(GY6628)
adidas

adidas Grand Court Minnie

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.288 ДЕН
Моментална цена
2.288 ДЕН
Моментална цена
2.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2K 18 9.8
 • 3K 19 10.6
 • 4K 20 11.5
 • 5K 21 12.3
 • 5-K 22 12.8
 • 6K 23 13.2
 • 6-K 23.5 13.6
 • 7K 24 14
 • 7-K 25 14.5
 • 8K 25.5 25.5
 • 8-K 26 15.3
 • 9K 26.5 15.7
 • 9-K 27 16.1
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Сè е позабавно со пријателите, па затоа на adidas GRAND COURT Minnie детските патики за бебиња и девојчиња се наоѓаат ликовите на Дизни Мини Маус и Пета. Цврстиот гумен ѓон обезбедува добро вклопување на малите и расиграни стапала. Велкро ремените овозможуваат брзо облекување и соблекување бидејќи малите немаат време за губење. Немојте да се изненадите кога и нивните најдобри пријатели ќе посакаат ваков пар патики. Горниот дел на adidas GRAND COURT Minnie детските патики е израбтен од најмалку 50% рециклиран материјал. Спецификација: Плиток профил Велкро лепенки Синтетички горен дел Текстилна внатрешност Гумен ѓон ©Disney.
Подетално

Сè е позабавно со пријателите, па затоа на adidas GRAND COURT Minnie детските патики за бебиња и девојчиња се наоѓаат ликовите на Дизни Мини Маус и Пета. Цврстиот гумен ѓон обезбедува добро вклопување на малите и расиграни стапала. Велкро ремените овозможуваат брзо облекување и соблекување бидејќи малите немаат време за губење. Немојте да се изненадите кога и нивните најдобри пријатели ќе посакаат ваков пар патики. Горниот дел на adidas GRAND COURT Minnie детските патики е израбтен од најмалку 50% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Велкро лепенки
 • Синтетички горен дел
 • Текстилна внатрешност
 • Гумен ѓон
 • ©Disney

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Тенис
  Бренд adidas
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2K 18 9.8
  3K 19 10.6
  4K 20 11.5
  5K 21 12.3
  5-K 22 12.8
  6K 23 13.2
  6-K 23.5 13.6
  7K 24 14
  7-K 25 14.5
  8K 25.5 25.5
  8-K 26 15.3
  9K 26.5 15.7
  9-K 27 16.1
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош